Torentas "Gauk I Duda / Kung Pow: Enter the Fist (2002) [DVDRip] Veiksmo, Komedija" :: PiratuSala.lt

Gauk I Duda Originalus pavadinimas: Kung Pow: Enter the Fist Žanras: Veiksmo, Komedija Metai: 2002 Režisierius: Steve Oedekerk Vaidina: Steve Oedekerk, Fei Lung, Leo Lee, Ling-Ling Hsieh ... Apie filmą: Smagioje kovos menų parodijoje šių dienų herojai su savo šiuolaikiškais charakteriais perkeliami trisdešimčia metų į praeitį – į 1970-uosius. Režisieriaus įkūnytas Išrinktasis turi ypatingų o...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gauk I Duda / Kung Pow: Enter the Fist (2002) [DVDRip] Veiksmo, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Gauk I Duda


Originalus pavadinimas: Kung Pow: Enter the Fist
Žanras: Veiksmo, Komedija
Metai: 2002

Režisierius: Steve Oedekerk
Vaidina: Steve Oedekerk, Fei Lung, Leo Lee, Ling-Ling Hsieh ...

Apie filmą: Smagioje kovos menų parodijoje šių dienų herojai su savo šiuolaikiškais charakteriais perkeliami trisdešimčia metų į praeitį – į 1970-uosius. Režisieriaus įkūnytas Išrinktasis turi ypatingų gabumų, o jo gyvenimas persmelktas keršto troškimo.
Jis svajoja apie susidorojimą su Kung pau legenda Skausmo Valdovu, kuris kadaise nužudė jo tėvus. Ieškodamas nusikaltėlio vaikinas sutinka keisčiausių karatė meną išmanančių padarų – sterblinę žiurkę ir net karvę. Juk ne veltui sakoma, kad kovų menų žmones išmokė gyvūnai.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - (Orginalas)

Kokybė: DVDRip
Video: 640x272 (2.35:1), 23.976 fps, DivX MPEG-4 Low-Motion ~970 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Audio: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~128.00 kbps avg- lietuvių.k
Audio: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~195.50 kbps avg- anglų.k


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų