Torentas "Gelbėk mus nuo pikto / Deliver Us from Evil (2014) [BDRip] Siaubo, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Gelbėk mus nuo pikto Originalus pavadinimas: Deliver Us from Evil Žanras: Siaubo, Mistinis, Trileris Metai: 2014 Režisierius: Scott Derrickson Vaidina: Eric Bana, Edgar Ramírez, Olivia Munn, Chris Coy ... Apie filmą: Niujorko policininkas, seržantas Ralfas Sarčis (Eric‘as Bana) imasi tirti keistų ir itin žiaurių nusikaltimų virtinę. Vienas jo kolega bando seržantą įtikinti, kad šie negali ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gelbėk mus nuo pikto / Deliver Us from Evil (2014) [BDRip] Siaubo, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Gelbėk mus nuo pikto


Originalus pavadinimas: Deliver Us from Evil
Žanras: Siaubo, Mistinis, Trileris
Metai: 2014

Režisierius: Scott Derrickson
Vaidina: Eric Bana, Edgar Ramírez, Olivia Munn, Chris Coy ...

Apie filmą: Niujorko policininkas, seržantas Ralfas Sarčis (Eric‘as Bana) imasi tirti keistų ir itin žiaurių nusikaltimų virtinę. Vienas jo kolega bando seržantą įtikinti, kad šie nusikaltimai negali būti paprasto žmogaus darbas ir kad čia yra įsipainioję aukštesnės blogio jėgos. Realistas ir truputį cinikas Ralfas savo ruožtu mano, kad nėra tokio blogio, kuriam nebūtų pasiryžęs žmogus ir jokiais antgamtiniais reiškiniais čia nė iš tolo nekvepia.

Vis tik jo įsitikinimai ima svyruoti, kuomet keisti ir nepaaiškinami dalykai ima dėtis jo paties šeimoje. Negalėdamas sveiku protu paaiškinti keistų vizijų, kurias regi jo mažametė dukrelė (ir kurios ima brautis ir į jo paties sąmonę), policininkas pamažu ima keisti nuomonę apie į mūsų gyvenimus besibraunantį anapusinį pasaulį.

Šis procesas dar labiau paspartėja, kuomet Ralfas susipažįsta su egzorcizmo specialistu – ispaniško ir vengriško kraujo kunigu imigrantu Mendoza (akt. Edgar‘as Ramirez‘as). Kartu vyrai imasi tirti keistus nusikaltimus, kurie, kaip netrukus paaiškėja, yra ne kas kita, o didžiulio demoniško blogio pastangos užvaldyti žmones ir pasėti paniką Niujorke.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Ališauskas "LNK") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1248x520 (2.40:1), 23.976 fps, 2 207 Kbps (0.142 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~224 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~208 kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių / AnglųFilmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų