Torentas "Gelbėtojai / Baywatch (2017) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Gelbėtojai Originalus pavadinimas: Baywatch Žanras: Veiksmo, Komedija, Drama Metai: 2017 Režisierius: Seth Gordon Vaidina: Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario ... Apie filmą: Saulėtuose Kalifornijos paplūdimiuose nuolat pilna žmonių, o juos visuomet stebi budrios gelbėtojų akys. Vienai tokių gelbėtojų komandų vadovauja uolus ir itin entuziastingas vyrukas Mičas Į 1...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gelbėtojai / Baywatch (2017) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Gelbėtojai


Originalus pavadinimas: Baywatch
Žanras: Veiksmo, Komedija, Drama
Metai: 2017

Režisierius: Seth Gordon
Vaidina: Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario ...

Apie filmą: Saulėtuose Kalifornijos paplūdimiuose nuolat pilna žmonių, o juos visuomet stebi budrios gelbėtojų akys. Vienai tokių gelbėtojų komandų vadovauja uolus ir itin entuziastingas vyrukas Mičas (aktorius Dwayne‘as Johnson‘as). Į jo komandą kviestiniu gelbėtoju pakviečiamas buvęs olimpietis, itin savimi patenkintas „tuštutis“ Metas (akt. Zac‘as Efron‘as).

Dviejų didžiulių ego susidūrimas, tuo pat metu Metui dar ir bandant „pakabinti“ žavią kolegę Samer (akt. Alexandra Daddario), sukurs begalę juokingų situacijų. Tačiau juokus teks mesti šalin ir pasistengti dirbti kartu, kai paplūdimyje narkotinę operaciją užsuks paslaptinga nusikaltėlė Viktorija (akt. Priyanka Chopra).

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) [EN- Originalas]

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x440 (2,40:1), 23,976 kps, 1 912 kb/s
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Subtitrai Lietuvių UTF-8, Default: No
Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų