Torentas "Geležinis Žmogus 3 / Iron Man 3 (2013) [R6] Veiksmo, Nuotykiai, Mokslinė Fantastika" :: PiratuSala.lt

Geležinis Žmogus 3 Originalus pavadinimas: Iron Man 3 Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Mokslinė Fantastika Metai: 2013 Režisierius: Shane Black Vaidina: Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow, Paul Bettany, Rebecca Hall … Apie filmą: Trečiasis pagal „Marvel“ komiksus sukurtas filmas „Geležinis žmogus“ pasakoja apie griūvantį milijonieriaus Toni Starko (akt. Robert Downey Jr.) pasaulį. šio...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Geležinis Žmogus 3 / Iron Man 3 (2013) [R6] Veiksmo, Nuotykiai, Mokslinė Fantastika

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Geležinis Žmogus 3


Originalus pavadinimas: Iron Man 3
Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Mokslinė Fantastika
Metai: 2013

Režisierius: Shane Black
Vaidina: Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow, Paul Bettany, Rebecca Hall …

Apie filmą: Trečiasis pagal „Marvel“ komiksus sukurtas filmas „Geležinis žmogus“ pasakoja apie griūvantį milijonieriaus Toni Starko (akt. Robert Downey Jr.) pasaulį.

Įtakingas priešas sunaikina Tonio Sparkso pasaulį... Todėl šiandien Tonis leidžiasi ieškoti šio niekšo. Milijonierius turi dar vieną tikslą – rasti teroristus, pagrobusius karininkų išrastą virusą, pagreitinantį audinių regeneraciją.

Siekdamas įveikti vagis Tonis pats išmėgina šį virusą... Ir žmogaus kūnas bei Geležinio žmogaus kostiumas tampa vienu vienetu... Dabar Geležinis žmogus privalo ne tik išspręsti asmenines savo problemas, tačiau ir sustabdyti pasaulinę katastrofą.

Akis į akį susidūręs su priešininku neįtikėtinų galių turintis Geležinis žmogus gali pasikliauti tik savo paties instinktais, sumanumu ir išradimais. Įnirtingoje kovoje už būvį šis milijonierius mokslininkas siekia nuraminti savo vidų, ieškodamas atsakymo į seniai jį kamuojantį klausimą: kas svarbiau superherojui – jo kostiumas ar asmenybė?..

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: R6
Video: 720x304 (2.37:1), 29.970 fps, XviD MPEG-4 ~1825 kbps avg, 0.28 bit/pixel
Audio: 1:48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbps
Audio: 2:48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųMEGAMETAL
KomentarasParašė 2013-05-21 16:27Naudinga: +1

Geras filmas. Žiūrėjau susidomėjęs, užsidegęs. (Galvoje skambėjo Black Sabbath - Iron Man :-D :devil: ) Visos dalys geros. Nenuvylė nei viena. Yra ir veiksmo ir humoro. 9/10 :smile:

Redagavo MEGAMETAL (2013-05-21 16:28)