Torentas "Greiti ir įsiutę 7 / Furious 7 (2015) [WEBDL] Trileris, Kriminalinis, Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Greiti ir įsiutę 7 Originalus pavadinimas: Furious 7 Žanras: Trileris, Kriminalinis, Veiksmo Metai: 2015 Režisierius: James Wan Vaidina: Jason Statham, Ronda Rousey, Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker … Apie filmą: Po to, kai šeštoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje Dominikas Toreto (akt. Vin‘as Diesel‘is) ir jo komanda nugalėjo piktadarį Oveną Šo, jiems buvo leista sugrįžti į Jungtines ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Greiti ir įsiutę 7 / Furious 7 (2015) [WEBDL] Trileris, Kriminalinis, Veiksmo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Greiti ir įsiutę 7


Originalus pavadinimas: Furious 7
Žanras: Trileris, Kriminalinis, Veiksmo
Metai: 2015

Režisierius: James Wan
Vaidina: Jason Statham, Ronda Rousey, Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker …

Apie filmą: Po to, kai šeštoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje Dominikas Toreto (akt. Vin‘as Diesel‘is) ir jo komanda nugalėjo piktadarį Oveną Šo, jiems buvo leista sugrįžti į Jungtines Valstijas ir vėl gyventi savo gyvenimus nesislapstant. Vis tik ramus gyvenimas ilgai nesitęsė. Domą ir jo draugus ima medžioti už brolio mirtį keršijantis Dekardas Šo (akt. Jason‘as Statham‘as).

Dar kartą suvieniję jėgas su specialiuoju agentu Luku Hobsu (akt. Dwayne‘as Johnson‘as), Domas, Brajanas, Letė, Mija ir kiti kompanijos, tapusios tikra šeima, nariai vėl stoja į žūtbūtinę kovą.

Septintoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis tapo paskutiniu Brajaną O‘Konerį suvaidinusio Paul‘o Walker‘io filmu. Įpusėjus šios juostos filmavimo darbus, 2013 m. lapkričio 30 dieną aktorius žuvo autoavarijoje. Filmas skirtas jo atminimui.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: WEBDL
Video: 704x288 (2.44:1), 23.976 fps, XviD build 73 ~1878 kbps avg, 0.39 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų