Torentas "Greitoji pagalba / First Response (2015) [HDTV] Veiksmo, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Greitoji pagalba Originalus pavadinimas: First Response Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris Metai: 2015 Režisierius: Philippe Gagnon Vaidina: Dania Ramirez, Kristopher Turner, Joris Jarsky, Adam Butcher ... Apie filmą: Žlugus apiplėšimui veteranė paramedikė Kamila (akt. Dania Ramirez) ir jos partneris Geris (akt. Kristopheris Turneris) pagrobiami ir priverčiami gydyti sunkiai sužeistą ginkluoto...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Greitoji pagalba / First Response (2015) [HDTV] Veiksmo, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Greitoji pagalba


Originalus pavadinimas: First Response
Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris
Metai: 2015

Režisierius: Philippe Gagnon
Vaidina: Dania Ramirez, Kristopher Turner, Joris Jarsky, Adam Butcher ...

Apie filmą: Žlugus apiplėšimui veteranė paramedikė Kamila (akt. Dania Ramirez) ir jos partneris Geris (akt. Kristopheris Turneris) pagrobiami ir priverčiami gydyti sunkiai sužeistą ginkluoto nusikaltėlio brolį. Tapusi nusikaltėlių taikiniu, Kamila greitosios pagalbos automobilyje turi atlikti pavojingas medicinines procedūras, kad išsaugotų jaunuolio gyvybę, o Geris važinėja po miestą, bandydamas išsisukti nuo policijos.

Bet net jeigu jai pavyks, ar gali jie pasitikėti nusikaltėlių žodžiais ir tikėtis, kad bus paleisti? Kamila supranta, kad jai gali tekti paaukoti gyvybę žmogaus, kurį ji bando išgelbėti, kad išsigelbėtų pati bei jos partneris.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Jurgis Damaševičius [SDI]) + Anglų (Originalas)

Kokybė: HDTV
Video: x264, AVC, 1010x566 (16:9), 25.000 fps, 2 096 Kbps (0.147 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~128 Kbps, CBR
Audio: EN: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~128 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų