Torentas "Grėsmingasis aštuonetas / The Hateful Eight (2015) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Grėsmingasis aštuonetas Originalus pavadinimas: The Hateful Eight Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis Metai: 2015 Režisierius: Quentin Tarantino Vaidina: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins ... Apie filmą: Sukti, šaltakraujai, godūs ir pavojingi, pasipuošę plačiabriaunėmis skrybėlėmis ir ginkluoti rūkstančiais revolveriais – „Grėsmingasis aštuonetas“. ir –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Grėsmingasis aštuonetas / The Hateful Eight (2015) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Grėsmingasis aštuonetas


Originalus pavadinimas: The Hateful Eight
Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis
Metai: 2015

Režisierius: Quentin Tarantino
Vaidina: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins ...

Apie filmą: Sukti, šaltakraujai, godūs ir pavojingi, pasipuošę plačiabriaunėmis skrybėlėmis ir ginkluoti rūkstančiais revolveriais – „Grėsmingasis aštuonetas“.

Regis kriminalinių ir veiksmo filmų meistras režisierius Quentinas Tarantino rado naują aistrą – vesterno žanrą. Prieš kelis metus pristatęs stulbinamo populiarumo sulaukusį vesterno filmą „Ištrūkęs Džango“, jis šio žanro imasi dar sykį. Naujausiame jo filme – aštuoni nepažįstamieji suvienyti lauke siaučiančios sniego pūgos ir... godumo.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Jurgis Damaševičius, "SDI") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1104x400 (2.760), 23.976 fps, 1 397 Kbps (0.132 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (English)
Subtitrai: Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube




Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų