Torentas "Groja Liuinas Deivisas / Inside Llewyn Davis (2013) [BDRip] Drama, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Groja Liuinas Deivisas Originalus pavadinimas: Inside Llewyn Davis Žanras: Drama, Muzikinis Metai: 2013 Režisierius: Ethan Coen, Joel Coen Vaidina: Oscar Isaac, Carey Mulligan, Justin Timberlake, Ethan Phillips ... Apie filmą: Jei klausite, kas toks buvo Llewynas Davisas ir kodėl jo nežinote, tai todėl, jog išties filmas sukurtas remiantis muzikanto Dave’o Van Ronko memuarais „The Mayor of –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Groja Liuinas Deivisas / Inside Llewyn Davis (2013) [BDRip] Drama, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Groja Liuinas Deivisas


Originalus pavadinimas: Inside Llewyn Davis
Žanras: Drama, Muzikinis
Metai: 2013

Režisierius: Ethan Coen, Joel Coen
Vaidina: Oscar Isaac, Carey Mulligan, Justin Timberlake, Ethan Phillips ...

Apie filmą: Jei klausite, kas toks buvo Llewynas Davisas ir kodėl jo nežinote, tai todėl, jog išties filmas sukurtas remiantis muzikanto Dave’o Van Ronko memuarais „The Mayor of McDougal Street“. Realiai būtent jis ir yra pagrindinis filmo herojus, tačiau režisieriai nenorėjo Ronko personalizuoti ekrane. „Groja Liuinas Deivisas“ – tai filmas garsiajam country dainininkui atminti, kartu apimant daugelį to meto muzikinių aspektų. Filme sušmėžuos tokios pavardės kaip Joni Mitchell, Phil Oches ir Bobas Dylanas. Pastarojo daina skamba ir filmo anonse.
1961 metai. Jaunuolis Levinas Deivisas - folko muzikantas, kaip ir kiekvienas menininkas, trokštantis šlovės ir pripažinimo, tačiau, kaip žinia, ne visų kelias į šlovę rožėm klotas. Su gitara ant peties, jaunasis Levinas blaškosi po Grynvičo folko muzikos pasaulį bandydamas rasti vietą po saule, tačiau norint iškilti Levinui teks įveikti ne tik šaltą Niujorko žiemą, bet ir kliūtis, kurias jis pats susigalvojo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: 964 x 520 (1.85:1), 23.976 fps, MPEG-4 (H.264) AVC 1671 kbps, (0.139 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: 48 kHz, AAC LC, 6 ch, ~224 kbps (LT)
Audio: 48 kHz, AAC LC, 2 ch, ~96 kbps (EN)
Subtitrai: Anglų - (išjungiami)-(SDH, COLORED)


Filmo pristatymas:

Youtube




Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų