Torentas "Gyvenimo prasmė / The Meaning of Life (1983) [BDRip] Komedija, Fantastinis, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Gyvenimo prasmė Žanras: Komedija, Fantastinis, Muzikinis Metai: 1983 Režisierius: Terry Jones, Terry Gilliam Vaidina: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle ... Apie filmą: „Monty Python“ (arba „The Pythons“, „pitonai“) – anglų komikų trupė, išgarsėjusi per BBC rodytu savo trumpų komiškų televizijos spektaklių serialu „Monti Paitono skraidantis cirkas“ („Monty Python’s Flying ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gyvenimo prasmė / The Meaning of Life (1983) [BDRip] Komedija, Fantastinis, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Gyvenimo prasmė

Žanras: Komedija, Fantastinis, Muzikinis
Metai: 1983

Režisierius: Terry Jones, Terry Gilliam
Vaidina: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle ...

Apie filmą: „Monty Python“ (arba „The Pythons“, „pitonai“) – anglų komikų trupė, išgarsėjusi per BBC rodytu savo trumpų komiškų televizijos spektaklių serialu „Monti Paitono skraidantis cirkas“ („Monty Python’s Flying Circus“).
Serialui sulaukus pasisekimo, komikai ėmė rengti turus, spektaklius scenoje, sukūrė 4 pilnametražius filmus, išleido daugybę knygų ir albumų.

Šis filmas sudarytas iš keleto komiškai trenktų novelių, kurios, garsiojo šešeto nuomone, turėtų tam tikra prasme atsakyti į tokį neaiškų klausimą, kankinantį mus įvairiais gyvenimo etapais, – kur ta gyvenimo prasmė?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Sergejus Ivanovas, LRT) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1152x624 (16:9), 23.976 fps, 2 100 Kbps (0.122 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų