Torentas "Gyvybė / Life (2017) [BDRip] Siaubo, Mokslinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Gyvybė Originalus pavadinimas: Life Žanras: Siaubo, Mokslinis, Trileris Metai: 2017 Režisierius: Daniel Espinosa Vaidina: Hiroyuki Sanada, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal ... Apie filmą: LT: Klausimas, ar žmogus – vienintelė protinga gyvybė mūsų Visatoje, senas kaip pati žmonija. Nors jokių patikimų įrodymų apie kitokias gyvybės formas mokslas nėra aptikęs, daugybė žmonių ar...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gyvybė / Life (2017) [BDRip] Siaubo, Mokslinis, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Gyvybė


Originalus pavadinimas: Life
Žanras: Siaubo, Mokslinis, Trileris
Metai: 2017

Režisierius: Daniel Espinosa
Vaidina: Hiroyuki Sanada, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal ...

Apie filmą:
LT:
Klausimas, ar žmogus – vienintelė protinga gyvybė mūsų Visatoje, senas kaip pati žmonija. Nors jokių patikimų įrodymų apie kitokias gyvybės formas mokslas nėra aptikęs, daugybė žmonių šventai įsitikinę, kad anksčiau ar vėliau žmonija užmegs kontaktą su kitomis civilizacijomis. Koks bus šis kontaktas, atspėti negali niekas.

Šeši Tarptautinėje kosminėje stotyje dirbantys astronautai ima tirti iš Marso gautą mėginį, kuriame, pirminiais mokslininkų duomenimis, gali slėptis žmonijai iki šiol nežinoma gyvybės forma. Po išsamių tyrimų pirminė prielaida pasitvirtina: mėginyje randamas vienaląstis organizmas. Pirminis astronautų jaudulys ir susižavėjimas dar labiau išauga, kuomet ląstelė, paveikta stoties laboratorijos sąlygų, ima dalintis ir augti. Netrukus astronautai jau stebi žemiškos žolės ūglio formą įgavusį padarėlį ir neabejoja radę nepaneigiamų įrodymų, kad žmonės Visatoje – ne vieni. Tačiau ar ši svetima gyvybės forma išties yra tokia nepavojinga, kokia atrodo (ar galbūt apsimeta)? Ar gali būti taip, kad didžiausias žmonijos atradimas netrukus pavirs didžiausia žmonijos grėsme?

EN:
Six astronauts aboard the space station study a sample collected from Mars that could provide evidence for extraterrestrial life on the Red Planet. The crew determines that the sample contains a large, single-celled organism - the first example of life beyond Earth. But..things aren't always what they seem. As the crew begins to conduct research, and their methods end up having unintended consequences, the life form proves more intelligent than anyone ever expected.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Rusų + Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x804 (2,40:1), 23,976 kps, 12,0 Mb/s
Audio: Lietuvių AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 240 kb/s Linas Kalėda
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s Anglisss
Audio: Rusų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: Anglų DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 1 509 kb/s
Subtitrai: Lietuvių, Rusų, Anglų.Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų