Torentas "Hachiko: Šuns istorija / Hachiko: A Dog's Story (2009) [BDRip] Drama | Šeima" :: PiratuSala.lt

Hachiko: Šuns istorija Orginalus pavadinimas: Hachiko: A Dog's Story Žanras: Drama | Šeima Metai: 2009 Režisierius: Lasse Hallström Vaidina: Richard Gere, Joan Allen, Sarah Roemer, Jason Alexander, Cary-Hiroyuki Tagawa, Erick Avari, Davenia McFadden, Robert Capron, Kevin DeCoste. Apie filmą: Filmas paremtas tikrais įvykiais Japonijoje XX amžiaus trečią dešimtmetį. Šuo kiekvieną dieną ir savo...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Hachiko: Šuns istorija / Hachiko: A Dog's Story (2009) [BDRip] Drama | Šeima

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Hachiko: Šuns istorija


Orginalus pavadinimas: Hachiko: A Dog's Story
Žanras: Drama | Šeima
Metai: 2009

Režisierius: Lasse Hallström
Vaidina: Richard Gere, Joan Allen, Sarah Roemer, Jason Alexander, Cary-Hiroyuki Tagawa, Erick Avari, Davenia McFadden, Robert Capron, Kevin DeCoste.

Apie filmą: Filmas paremtas tikrais įvykiais Japonijoje XX amžiaus trečią dešimtmetį. Šuo kiekvieną dieną išlydėdavo ir pasitikdavo savo šeimininką. Šeimininkui netikėtai mirus, šuo devynerius metus kiekvieną vakarą ateidavo jo pasitikti ir laukdavo iki paskutinio traukinio.

Toje vietoje, kur šuo tupėdavo, japonai pastatė jam paminklą. Pats šuo dalyvavo paminklo atidengimo ceremonijoje. Jam užbaigus savo dienas, šalyje buvo paskelbta gedulo diena.

Antrojo pasaulinio karo metu paminklas buvo sunaikintas – karo pramonei gyvybiškai reikėjo metalo, o 1948 metais atstatytas.

Šiandien prie paminklo susitikinėja įsimylėjėliai, nes šuo Japonijoje yra tapęs meilės ir ištikimybės simboliu.


IMDB

Įgarsinta: LT
Kokybė: BDRip
Video: 720x384; 23.976 fps; XviD; 1450 kbps; 0.219 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: (Dolby AC3, 6 ch, 384 kbps); profesionalus Lt įgarsinimas (Tomas Bandza, "SDI", "TV3" užsakymu)

Filmo pristatymas:

YoutubeNuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų