Torentas "Henrio knyga / The Book of Henry (2017) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Henrio knyga Originalus pavadinimas: The Book of Henry Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2017 Režisierius: Colin Trevorrow Vaidina: Naomi Watts, Jaeden Lieberher, Jacob Tremblay, Sarah Silverman ... Apie filmą: Vieniša priemiestyje gyvenanti mama Susan Carpenter dirba padavėja, kartu su ja dirba ir pašėlusi šeimos draugė Sheila. Jos jauniausias sūnus Peter mėgsta žaidimus, o Henry...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Henrio knyga / The Book of Henry (2017) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Henrio knyga


Originalus pavadinimas: The Book of Henry
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2017

Režisierius: Colin Trevorrow
Vaidina: Naomi Watts, Jaeden Lieberher, Jacob Tremblay, Sarah Silverman ...

Apie filmą: Vieniša priemiestyje gyvenanti mama Susan Carpenter dirba padavėja, kartu su ja dirba ir pašėlusi šeimos draugė Sheila. Jos jauniausias sūnus Peter mėgsta žaidimus, o vyresnėlis Henry visais rūpinasi taip, kaip moka.
Moteris sužino, kad šalia gyvenanti geros širdies Henry klasiokė Kristina slepia siaubingą paslaptį. Henry planuoja apsaugoti Christina ir Susan atsiduria įvykių sūkuryje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas
Subtitrai: Anglų
Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1240x620 (2.000), 23.976 fps, 2 541 Kbps (0.138 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų