Torentas "Heraklis / Hercules (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Heraklis Originalus pavadinimas: Hercules Žanras: Veiksmo, Nuotykių Metai: 2014 Režisierius: Brett Ratner Vaidina: Dwayne Johnson, Ian McShane, John Hurt, Rufus Sewell ... Apie filmą: Legendinio Graikijos pusdievio Heraklio vardą žmonės žino iki pat šių dienų. Neprilygstami jo žygdarbiai aukso raidėmis įrašė didvyrio vardą į istoriją. Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Heraklis / Hercules (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Heraklis


Originalus pavadinimas: Hercules
Žanras: Veiksmo, Nuotykių
Metai: 2014

Režisierius: Brett Ratner
Vaidina: Dwayne Johnson, Ian McShane, John Hurt, Rufus Sewell ...

Apie filmą:
Legendinio Graikijos pusdievio Heraklio vardą žmonės žino iki pat šių dienų. Neprilygstami jo žygdarbiai aukso raidėmis įrašė didvyrio vardą į istoriją. Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti.
Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis (kurį vaidina Dwayne‘as Johnson‘as) kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją. Dabar jis – paprastas samdinys, pardavinėjantis savo paslaugas tam, kas daugiau sumoka ir bauginantis priešus vien savo vardu.
Vieną dieną į jį kreipiasi karalius, prašydamas apginti nuo klastingo priešo, siekiančio pavergti jo karalystę ir pagrobti jo gražuolę dukrą Megarą (kurią vaidina žymiojo Kristiano Ronaldo mergina Irina Šeich). Sutikęs atlikti darbą, netrukus pusdievis supranta, kad tai nebus taip paprasta. Heraklis suvokia, kad eiliniai samdiniai klastingojo priešo nenugalės. Norint atlikti šią užduotį, reikia, kad į kovą stotų ne žmogus, o legenda. Galingasis Heraklis.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + (Jurgis Damaševičius, "SDI")

Kokybė: BDRip
Video: H264-MPEG-4: AVC (part 10),1659 Kbps, 1056 x 440 pixels, 23.976 fps
Audio: LT / ACC~240kbps, 6 channels, Front: L C R, Side: L R, LFE, 48.0 KHz
Audio: EN / ACC~224kbps, 6 channels, Front: L C R, Side: L R, LFE, 48.0 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų