Torentas "Hugas ir Jozefina / Hugo and Josephine (1967) [DVDRip] Šeimai, Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Hugas ir Jozefina Originalus pavadinimas: Hugo and Josephine Žanras: Šeimai, Komedija, Drama Metai: 1967 Režisierius: Kjell Grede Vaidina: Fredrik Becklén, Marie Öhman, Beppe Wolgers, Inga Landgré ... Apie filmą: Septynmetė Jozefina, jauniausia pastoriaus duktė, gyvena nedidelės kaimo vietovės pakraštyje kartu su pastoviai užsiėmusia mama, kuriai tikrai ne iki mažylės. Pastorius tėtis taip -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Hugas ir Jozefina / Hugo and Josephine (1967) [DVDRip] Šeimai, Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Hugas ir Jozefina


Originalus pavadinimas: Hugo and Josephine
Žanras: Šeimai, Komedija, Drama
Metai: 1967

Režisierius: Kjell Grede
Vaidina: Fredrik Becklén, Marie Öhman, Beppe Wolgers, Inga Landgré ...

Apie filmą: Septynmetė Jozefina, jauniausia pastoriaus duktė, gyvena nedidelės kaimo vietovės pakraštyje kartu su pastoviai užsiėmusia mama, kuriai tikrai ne iki mažylės.
Pastorius tėtis taip pat šaltas, išsikvėpęs ir pervargęs žmogelis. Vieniša mergaitė, iki šiol gyvenusi savo fantazijų pasaulyje, pradeda lankyti mokyklą. Kadangi jos šeima įsikūrusi atokiau gyvenvietės, tai mažylei nelengva susirasti ir draugų, nėra su kuo pažaisti ir t.t. Bet po to kai jos mama įdarbina pas save keistuolį sodininką, Jozefinos vienatvei ir liūdesiui ateina galas. Maža to, jinai dar susipažįsta bei susidraugauja su jo septynmečiu sūnėnu Hugu, kurio tėvą suėmė už atsisakymą tarnauti armijoje. Tad abu vaikai yra tarsi našlaičiai, esant gyviems tėvams ir tik vienintelis sodininkas skiria jiems šilumos ir stengiasi nestandartiškai nors kiek juos pralinksminti bei užimti. Pirmokėliai Hugas ir Jozefina ne tokie kaip kiti klasės vaikai ir dėl to labai vienas kitam reikalingi.
Ši švedų klasikos vaikams nuostabi kino juosta apie nuoširdžią ir keistą abiejų taip pat keistuolių vaikų bičiulystę moko mus, kas iš tiesų vertas tikro draugo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Lvb)

Kokybė: DVDRip
Video: AVC : 2 070 Kbps 768 x 576 : 25.000 fps
Audio: AAC : ~96.0 Kbps : 1 channel : 1 Lithuanian [LvB], 2 Swedish
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų