Torentas "Ieškomas Didvyris / Hero Wanted (2008) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Ieškomas Didvyris Originalus pavadinimas: Hero Wanted Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 2008 Režisierius: Brian Smrz Vaidina: Cuba Gooding Jr., Ray Liotta, Tommy Flanagan, Gary Cairns, Sammi Hanratty, Paul Sampson, Ben Cross, Christa Campbell, Jean Smart,...ir kiti. Apie filmą: Banko apiplėšimo metu Liam Keis papuola į susišaudymą, kurio metu sužeidžiame mergina, ir Liam nesugeba —...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ieškomas Didvyris / Hero Wanted (2008) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ieškomas Didvyris


Originalus pavadinimas: Hero Wanted
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 2008

Režisierius: Brian Smrz
Vaidina: Cuba Gooding Jr., Ray Liotta, Tommy Flanagan, Gary Cairns, Sammi Hanratty, Paul Sampson, Ben Cross, Christa Campbell, Jean Smart,...ir kiti.

Apie filmą:
Banko apiplėšimo metu Liam Keis papuola į susišaudymą, kurio metu sužeidžiame mergina, ir Liam nesugeba jai padėti. Praeina trys metai. Liam — visiškas alkoholikas, kaltinantis save tuom, kad Kaila iki šios dienos dar tebeguli komoje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Rolandas Mackela, "Vertimų Pasaulis"

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 384 (1.87:1), 23.976 fps, 1612 kbps, (0.243 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, Front: L C R, Side: L R, LFE, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 2 ch, Front: L R, ~192.00 kbps (English) Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų