Torentas "Iksmenai: Apokalipsė / X-Men: Apocalypse (2016) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Iksmenai: Apokalipsė Originalus pavadinimas: X-Men: Apocalypse Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 2016 Režisierius: Bryan Singer Vaidina: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult ... Apie filmą: Nuo pat civilizacijos pradžios, Apokalipsė (akt. Oscar Isaac) buvo garbinamas: jis buvo pirmasis ir daugiausiai galių turintis mutantas Iksmenų visatoje. Per metų ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Iksmenai: Apokalipsė / X-Men: Apocalypse (2016) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Iksmenai: Apokalipsė


Originalus pavadinimas: X-Men: Apocalypse
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 2016

Režisierius: Bryan Singer
Vaidina: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult ...

Apie filmą: Nuo pat civilizacijos pradžios, Apokalipsė (akt. Oscar Isaac) buvo garbinamas: jis buvo pirmasis ir daugiausiai galių turintis mutantas Iksmenų visatoje. Per tūkstančius metų Apokalipsė sukaupė kone visų mutantų galias ir tapo nenugalimu bei nemirtingu.

Pabudęs po daugybės metų ir išvydęs, kaip dabar atrodo pasaulis Apokalipsė baisiai nusivilia. Įsiutęs ir supykęs jis suburia galingų mutantų komandą, kad šie sunaikintų žmoniją ir sukurtų naują pasaulį, kuriame Apokalipsė būtų vienintelis valdovas.

Kai Žemės likimas pakimba ant plauko, Raven (akt. Jennifer Lawrence), padedama Profesoriaus X (akt. James McAvoy), kartu su jaunaisiais Iksmenais turės sustabdyti neįveikiamą priešą ir apsaugoti žmoniją nuo visiško sunaikinimo.

Aštuntą ir vieną įdomiausių fantastinių filmų serijos dalį „Iksmenai: Apokalipsė“ režisavo Bryanas Singeris, kuriam tai yra jau ketvirtoji jo kurta „Iksmenų“ dalis. Prieš tai B. Singeris režisavo pirmuosius du „Iksmenų“ filmus ir praėjusiais metais pasirodžiusią dalį „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“.

Naujajame filme susirinks kone visi jau pažįstami ypatingų galių turintys mutantai, o juos įkūnys Jennifer Lawrence, Jamesas McAvoy, Michaelas Fassbenderis, Oscaras Isaacas, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner ir kiti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas) / Rusų
Subtitrai: Lietuvių, Anglų, Rusų

Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC : 1 920 x 800 : 23.976 fps
Audio: AAC : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: DTS : 768 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Russian
Audio: DTS : 1 509 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : English


Filmo pristatymas:

Youtube

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų