Torentas "Infiltruoti / The Departed (2006) [HDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Infiltruoti Originalus pavadinimas: The Departed Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2006 Režisierius: Martin Scorsese Vaidina: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg ... Apie filmą: Du skirtingas organizacijas atstovaujantys jaunuoliai sėkmingai įsilieja į didžiausių priešininkų gretas, kad įvykdytų jiems patikėtas užduotis. Drąsus pareigūnas paslapčia tampa o...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Infiltruoti / The Departed (2006) [HDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Infiltruoti


Originalus pavadinimas: The Departed
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2006

Režisierius: Martin Scorsese
Vaidina: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg ...

Apie filmą: Du skirtingas organizacijas atstovaujantys jaunuoliai sėkmingai įsilieja į didžiausių priešininkų gretas, kad įvykdytų jiems patikėtas užduotis. Drąsus pareigūnas paslapčia tampa gangsteriu, o nusikaltėlių informatorius pradeda kopti karjeros laiptais policijos skyriuje.

Dviveidžiai apsimetėliai vaikšto ant pavojingos dviejų skirtingų gyvenimų ribos, kol pagaliau išsiaiškina skaudžią tiesą ir privalo atversti visas kortas, kad apsaugotų savo gyvybes ir išvengtų žiauraus keršto.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: HDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1676 kbps avg, 0.32 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųsweikinu
KomentarasParašė 2017-09-17 07:39Naudinga: 0

rimtas filmas, mates n kartu, bet vel siunciu............