Torentas "Ir Vėl Tu / You Again (2010) [BDRip] Komedija, Šeimai, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Ir Vėl Tu Originalus pavadinimas: You Again Žanras: Komedija, Šeimai, Romantinis Metai: 2010 Režisierius: Andy Fickman Vaidina: Kristen Bell, Jamie Lee Curtis, Sigourney Weaver, Odette Annable ... Apie filmą: Ką daryti, jei netikėtai susitinkate su žmonėmis, kuriuos mieliau pamirštumėte Nesvarbu, kiek tau metų – mokyklos nepamirši niekada. Nei pirmosios meilės, nei – juo labiau – savo Jauna,...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ir Vėl Tu / You Again (2010) [BDRip] Komedija, Šeimai, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ir Vėl Tu


Originalus pavadinimas: You Again
Žanras: Komedija, Šeimai, Romantinis
Metai: 2010

Režisierius: Andy Fickman
Vaidina: Kristen Bell, Jamie Lee Curtis, Sigourney Weaver, Odette Annable ...

Apie filmą: Ką daryti, jei netikėtai susitinkate su žmonėmis, kuriuos mieliau pamirštumėte

Nesvarbu, kiek tau metų – mokyklos nepamirši niekada. Nei pirmosios meilės, nei – juo labiau – savo skriaudikų.

Jauna, talentinga ir puikiai savo darbą išmananti viešųjų ryšių specialistė Marni (ją vaidina Kristen Bell) sugrįžta namo, į savo vyresniojo brolio Vilo (akt. Jimmy‘is Wolkas) vestuves. Kadangi apie vedybas buvo pranešta gana netikėtai, Marni apie savo brolio išrinktąją nežino nieko. Pagaliau ją pamačiusi, mergina su siaubu suvokia, kad Joana (akt. Odette Yustman) yra baisiausias jos mokyklos laikų košmaras – būtent Joanos dėka paaugliškas Marni gyvenimas buvo nepakenčiamas.

Negana to, netikėtai paskelbtose vestuvėse susitikę besituokiančiųjų mamos (jas vaidina Jamie Lee Curtis ir Sigourney Weaver), pasirodo, mokyklos laikais taip pat buvo aršiausios priešės ir varžovės. Iš pradžių dar bandžiusios slėptis po mandagumo kaukėmis, netrukus abi moterys parodo nagus.

Marni, savo ruožtu, ryžtingai nusprendžia neleisti, kad Joana sugadintų gyvenimą ir jos broliui bei imasi šventos misijos įtikinti Vilą, jog jis daro didžiausią savo gyvenimo klaidą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, 1 521 Kbps (0.290 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų