Torentas "Išvalymas: anarchija / The Purge: Anarchy (2014) [BDRip 1080p] Veiksmo, Siaubo, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Išvalymas: anarchija Originalus pavadinimas: The Purge: Anarchy Žanras: Veiksmo, Siaubo, Mokslinis Metai: 2014 Režisierius: James DeMonaco Vaidina: Frank Grillo, Carmen Ejogo, Zach Gilford, Kiele Sanchez ... Apie filmą: Ateities Amerika yra atradusi puikų nusikalstamumo suvaldymo įrankį. Vieną naktį metuose leidžiami bet kokie nusikaltimai – už juos nebaudžiama. Per tas dvylika valandų, kai ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Išvalymas: anarchija / The Purge: Anarchy (2014) [BDRip 1080p] Veiksmo, Siaubo, Mokslinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Išvalymas: anarchija


Originalus pavadinimas: The Purge: Anarchy
Žanras: Veiksmo, Siaubo, Mokslinis
Metai: 2014

Režisierius: James DeMonaco
Vaidina: Frank Grillo, Carmen Ejogo, Zach Gilford, Kiele Sanchez ...

Apie filmą: Ateities Amerika yra atradusi puikų nusikalstamumo suvaldymo įrankį. Vieną naktį metuose leidžiami bet kokie nusikaltimai – už juos nebaudžiama. Per tas dvylika valandų, kai nedirba nė viena policijos nuovada, ligoninė ar bet kuri kita viešosios tvarkos palaikymo tarnyba, žmonės išlieja visą viduje susikaupusį įtūžį ir likusias 364 dienas visuomenėje vyrauja tvarka, harmonija, draugiškumas bei tarpusavio supratimas.
Filme "Išvalymas: anarchija" pirmame filme prasidėję įvykiai rutuliojasi toliau. Praėjo metai, ir vėl atėjo laikas visuomenei apsivalyti nuo žudikiškų ir smurtinių potraukių.
Beviltiškai stengdamasi pakliūti pas savo vaikus iki ateis Išvalymas, jauna pora įstringa sugedus jų automobiliui ir atsiduria kaukėtos gaujos naguose. Tuo metu už savo sūnaus nužudymą ketinantis atkeršyti vyriškis pakeliui tampa priverstiniu vienos motinos ir dukters gynėju.
Ar pavyks jiems išgyventi šią naktį?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Bandza "SDI" ) + Anglų (Originalas) / Rusų
Subtitrai: LT. UKR. RU. EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 16.4 Mb/s : 1920 x 800 : 23.976 (24000/1001) FPS
Audio: LT: AC3 : 384 - 768 - 1509 kb/s : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: EN/RU: DTS : 384 - 768 - 1509 kb/s : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų