Torentas "Jie gyvi / They Live (1988) [BDRip] Veiksmo, Siaubo, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Jie gyvi Originalus pavadinimas: They Live Žanras: Veiksmo, Siaubo, Mokslinis Metai: 1988 Režisierius: John Carpenter Vaidina: Roddy Piper, Keith David, Meg Foster, George 'Buck' Flower ... Apie filmą: Ateiviai gyvena tarp mūsų. Jie niekuo nesiskiria nuo žmonių, jų neįmanoma atskirti įprastinėje gatvės minioje. Tačiau jie dirba savo juodą darbą, kurio tikslas – sužlugdyti žmoniją. Tamsūs nuo...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Jie gyvi / They Live (1988) [BDRip] Veiksmo, Siaubo, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Jie gyvi


Originalus pavadinimas: They Live
Žanras: Veiksmo, Siaubo, Mokslinis
Metai: 1988

Režisierius: John Carpenter
Vaidina: Roddy Piper, Keith David, Meg Foster, George 'Buck' Flower ...

Apie filmą: Ateiviai gyvena tarp mūsų. Jie niekuo nesiskiria nuo žmonių, jų neįmanoma atskirti įprastinėje gatvės minioje. Tačiau jie dirba savo juodą darbą, kurio tikslas – sužlugdyti žmoniją. Tamsūs akiniai nuo saulės filmo herojų Džoną Nadą paverčia išskirtiniu stebėtoju – su šiais akiniais jis mato ateivius.

Daugelio praeivių veidai tėra tik kaukės, slepiančios baisias atvykėlių grimasas. Net reklaminiai plakatai mieste ir laikraščių antraštės pasirodo yra tik į visuomenę infiltruotų būtybių komandos, kurios veikia žemiečių pasąmonę.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 1 168 x 524 px, 24 fps, 2 000 kB/s;
Audio: Lietuvių, AC3, 2 ch, 192 kB/s,


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų