Torentas "Jonukas Ir Grytutė: Raganų Medžiotojai / Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) [BDRip] Veiksmo, Fantastinis, Siaubo" :: PiratuSala.lt

Jonukas Ir Grytutė: Raganų Medžiotojai Originalus pavadinimas: Hansel & Gretel: Witch Hunters Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Siaubo Metai: 2013 Režisierius: Tommy Wirkola Vaidina: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Pihla Viitala ... Apie filmą: Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. ir į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Jonukas Ir Grytutė: Raganų Medžiotojai / Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) [BDRip] Veiksmo, Fantastinis, Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Jonukas Ir Grytutė: Raganų Medžiotojai


Originalus pavadinimas: Hansel & Gretel: Witch Hunters
Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Siaubo
Metai: 2013

Režisierius: Tommy Wirkola
Vaidina: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Pihla Viitala ...

Apie filmą: Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. Brolis ir sesuo patenka į raganos, kurios namelis pastatytas iš cukraus ir kepinių, spąstus.

Senolė taikosi vaikus suėsti. Tačiau šie gelbėdamiesi nudobia raganą, pavagia jos brangenybes ir pabėga. Vaikystėje šią istoriją vaikystėje girdėjome visi.

Nuo tos dienos, kai Joniukas (akt. Jeremy Renner) ir Grytutė (akt. Gemma Arterton) nužudė raganą, įviliojusią juos į meduolinį namelį, praėjo penkiolika metų. Vaikai užaugo ir nutarė užsiimti profesionalia raganų medžiokle.

Bėgant metams brolis ir sesuo įgijo vis daugiau patirties ir tapo kerštingais raganų medžiotojais, garsėjančiais profesionalumu ir gebėjimais meistriškai įvilioti auką į spąstus. Broliui ir seseriai puikiai atlikti savo darbą padeda ypatinga savybė: dėl nesuprantamų priežasčių raganų kerai jų neveikia.

Vieną dieną Augsburgo meras pateikia raganų medžiotojams naują užduotį – Joniukas ir Gretutė turi išlaisvinti miestą nuo ypatingai bjaurios raganos Muriel (akt. Famke Janssen), kuri ketina aukoti miesto vaikus artėjančiame dviejų dienų raganų suvažiavime.

Regis, broliui ir seseriai tai neturėtų būti sunki užduotis, tačiau savo užduotį raganų medžiotojai privalo vykdyti kartu su brutaliu šerifu Beringeriu (akt. Peter Stormare), įgaunančiu vis daugiau valdžios Augsburge ir vadovaujančiu beprotiškai savo paties raganų medžioklei.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: Width : 720 pixels Height : 304 pixels Display aspect ratio : 2.35:1 Frame rate : 23.976 fps Bits/(Pixel*Frame) : 0.364
Audio: AC-3 Bit rate : 448 Kbps Channel(s) : 6 channels Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Audio: AC-3 Bit rate : 448 Kbps Channel(s) : 6 channels Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų