Torentas "Jonukas ir Grytutė: Raganų Medžiotojai / Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) [DVDRip] Veiksmo (Kovinis), Fantastinis, Siaubo" :: PiratuSala.lt

Jonukas ir Grytutė: Raganų Medžiotojai Originalus pavadinimas: Hansel & Gretel: Witch Hunters Žanras: Veiksmo (Kovinis), Fantastinis, Siaubo Metai: 2013 Režisierius: Tommy Wirkola Vaidina: Jeremy Renner, Famke Janssen, Gemma Arterton, Zoe Bell, Thomas Mann … Apie filmą: Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui vaikų. ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Jonukas ir Grytutė: Raganų Medžiotojai / Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) [DVDRip] Veiksmo (Kovinis), Fantastinis, Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Jonukas ir Grytutė: Raganų Medžiotojai


Originalus pavadinimas: Hansel & Gretel: Witch Hunters
Žanras: Veiksmo (Kovinis), Fantastinis, Siaubo
Metai: 2013

Režisierius: Tommy Wirkola
Vaidina: Jeremy Renner, Famke Janssen, Gemma Arterton, Zoe Bell, Thomas Mann …

Apie filmą: Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. Brolis ir sesuo patenka į raganos, kurios namelis pastatytas iš cukraus ir kepinių, spąstus. Senolė pasiryžusi suėsti vaikus, o pastarieji, gelbėdamiesi, nudobia raganą, pavagia jos brangenybes ir pabėga. Vaikystėje šią istoriją vaikystėje girdėjome visi.

Nuo tos dienos, kai Joniukas (akt. Jeremy Renner) ir Grytutė (akt. Gemma Arterton) nužudė raganą, įviliojusią juos į meduolinį namelį, praėjo penkiolika metų. Vaikai užaugo ir nutarė užsiimti profesionalia raganų medžiokle.

Bėgant metams brolis ir sesuo įgijo vis daugiau patirties ir tapo kerštingais raganų medžiotojais, garsėjančiais profesionalumu ir gebėjimais meistriškai įvilioti auką į spąstus. Broliui ir seseriai puikiai atlikti savo darbą padeda ypatinga savybė: dėl nesuprantamų priežasčių raganų kerai jų neveikia.

Vieną dieną Augsburgo meras pateikia raganų medžiotojams naują užduotį – Joniukas ir Gretutė turi išlaisvinti miestą nuo ypatingai bjaurios raganos Muriel (akt. Famke Janssen), kuri ketina aukoti miesto vaikus artėjančiame dviejų dienų raganų suvažiavime.

Regis, broliui ir seseriai tai neturėtų būti sunki užduotis, tačiau savo užduotį raganų medžiotojai privalo vykdyti kartu su brutaliu šerifu Beringeriu (akt. Peter Stormare), įgaunančiu vis daugiau valdžios Augsburge ir vadovaujančiu beprotiškai savo paties raganų medžioklei.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1917 kbps avg, 0.36 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-06-21 14:57Naudinga: 0

SUPER FILMAS,,PATARIU TIKRAI NESIGAILESIT :-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-07-21 00:18Naudinga: 0

pazesim, kas cia per filmas :-D