Torentas "Juodoji knyga / Black Book (2006) [BDRip] Drama, Trileris, Karinis" :: PiratuSala.lt

Juodoji knyga Originalus pavadinimas: Black Book Žanras: Drama, Trileris, Karinis Metai: 2006 Režisierius: Paul Verhoeven Vaidina: Carice van Houten, Sebastian Koch, Thom Hoffman, Halina Reijn ... Apie filmą: Paulas Verhoevenas (“Ketvirtas vyras“, „Kūnas ir kraujas“,“Robocopas“, „Esminis instinktas“, "Viską prisiminti") prieš 30 metų gimtojoje Olandijoje parodė romantišką juostą - ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Juodoji knyga / Black Book (2006) [BDRip] Drama, Trileris, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Juodoji knyga


Originalus pavadinimas: Black Book
Žanras: Drama, Trileris, Karinis
Metai: 2006

Režisierius: Paul Verhoeven
Vaidina: Carice van Houten, Sebastian Koch, Thom Hoffman, Halina Reijn ...

Apie filmą: Paulas Verhoevenas (“Ketvirtas vyras“, „Kūnas ir kraujas“,“Robocopas“, „Esminis instinktas“, "Viską prisiminti") prieš 30 metų gimtojoje Olandijoje parodė romantišką juostą apie pasipriešinimą naciams. Anot paties režisieriaus - tai buvo labai naivus filmas, atskleidžiantis gražų partizaninio judėjimo vaizdą. Dabar jis parodė kitą monetos pusę.

Pagrindinė filmo „Juodoji knyga“ (“Zwartboek“) herojė – Ellis (akt. Carine van Houten) išgyvena tikrą košmarą, kurio sudėtinės dalys - ne tik fašistai, bet ir Pasipriešinime dalyvaujantys žydai bei kovotojai už Olandijos laisvę. Kokių tik blogiukų čia nėra. Žydai - kontrabandininkai, savi- išdavikai, o gestapo šefas Muntze pasirodo pats humaniškiausias. Jis padeda Ellis kariauti prieš savuosius, suprasdamas, kad Hitleris karą pralaimėjo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 988x420 (2.35:1), 23.976 fps, 1 681 Kbps (0.169 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (German)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų