Torentas "Juodoji pantera / Black Panther (2018) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Juodoji pantera Originalus pavadinimas: Black Panther Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 2018 Režisierius: Ryan Coogler Vaidina: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira ... Apie filmą: „Neįprastas“... „Nematytas“... „Visai kitoks, nei prieš tai buvę „Marvel“ filmai“... – tokiais epitetais šį režisieriaus Ryano Kooglerio filmą jau spėjo pakrikštyti jį matę į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Juodoji pantera / Black Panther (2018) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Juodoji pantera


Originalus pavadinimas: Black Panther
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 2018

Režisierius: Ryan Coogler
Vaidina: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira ...

Apie filmą: „Neįprastas“... „Nematytas“... „Visai kitoks, nei prieš tai buvę „Marvel“ filmai“... – tokiais epitetais šį režisieriaus Ryano Kooglerio filmą jau spėjo pakrikštyti jį matę kino kritikai.

Jaunasis T'Challą po savo tėvo, Wakandos karaliaus mirties grįžta į gimtinę – izoliuotą, technologiškai itin išsivysčiusią Afrikos valstybę. Ją labai sunku rasti, o kas į ją patenka dažniausiai ir nebeištrūksta. T'Challa grįžta ne tik atsisveikinti su tėvu, bet ir perimti jo sostą bei tapti naujuoju Wakandos karaliumi.

Tokie pokyčiai patinka ne visiems. Naujajam šalies karaliui – Juodajai panterai, priešai mes iššūkį, kuris iškels grėsmę viso pasaulio ateičiai. Juodajai panterai teks suburti ištikimiausių bendražygių komandą ir kibti į kovą dėl savo šalies bei viso pasaulio likimo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + (Viktoras Linartas "SDI") / Originali (svahilių, namų, anglų, anišinabų, korėjiečių)
Subtitrai: Lietuvių mėg. ("TRL") / Anglų
Kokybė: BDRip
Video: x264, 1156x484 (2.388:1), 23.976 fps, 1 889 Kbps (0.141 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps
Audio: EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~208kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
marvel

Dar nėra komentarų