Torentas "Kai ateina ji / And So It Goes (2014) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Kai ateina ji Originalus pavadinimas: And So It Goes Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2014 Režisierius: Rob Reiner Vaidina: Michael Douglas, Diane Keaton, Sterling Jerins, Annie Parisse ... Apie filmą: Orenas Litlis (akt. Michaelas Douglasas) – labai patyręs, bet nelabai taktiškas nekilnojamojo turto agentas. Niekas iš Oreno nėra girdėjęs komplimento ar apskritai pozityvių minčių. ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kai ateina ji / And So It Goes (2014) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kai ateina ji


Originalus pavadinimas: And So It Goes
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2014

Režisierius: Rob Reiner
Vaidina: Michael Douglas, Diane Keaton, Sterling Jerins, Annie Parisse ...

Apie filmą: Orenas Litlis (akt. Michaelas Douglasas) – labai patyręs, bet nelabai taktiškas nekilnojamojo turto agentas. Niekas iš Oreno nėra girdėjęs komplimento ar apskritai pozityvių minčių. Ypač jis nemėgsta zirziančių vaikų, o nuo to laiko, kai mirė žmona, dienas leidžia vienas, atsiskyręs net nuo sūnaus Luko.

Kaimynystėje gyvena irgi našlė Lėja (aktorė Diane Keaton), norėdama numalšinti savo skausmą ir ašaras, ji vėl pradeda dainuoti. Vieną dieną netikėtai atvyksta Oreno sūnus Lukas ir atveža seneliui prižiūrėti devynmetę Sarą. Galbūt ši maža mergaitė kaip tik bus tas saitas, sujungsiantis dvi vienišas sielas – Oreną ir Lėją, nors vienas tiesiog negali pakęsti vaikų, o kitas jų niekad neturėjo?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Bandza, "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 859 Kbps : 1 032 x 460 : 25.000 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz Language : Lithuanian
Audio: AAC : ~224kbps Channel(s) : 6 channels : 48.0 KHz Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų