Torentas "Kaimynai 2 / Neighbors 2: Sorority Rising (2016) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Kaimynai 2 Originalus pavadinimas: Neighbors 2: Sorority Rising Žanras: Komedija Metai: 2016 Režisierius: Nicholas Stoller Vaidina: Chloe Moretz, Zac Efron, Rose Byrne, Selena Gomez, Dave Franco … Apie filmą: Prieš pora metų Meko (aktorius Seth’as Rogen’as) ir Kelės (akt. Rose Byrne) Radnerių šeima išgyveno tikrą pragarą, kuomet kaimyniniame name įsikūrė studentų brolija, vadovaujama Tedžio ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kaimynai 2 / Neighbors 2: Sorority Rising (2016) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kaimynai 2


Originalus pavadinimas: Neighbors 2: Sorority Rising
Žanras: Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Nicholas Stoller
Vaidina: Chloe Moretz, Zac Efron, Rose Byrne, Selena Gomez, Dave Franco …

Apie filmą: Prieš pora metų Meko (aktorius Seth’as Rogen’as) ir Kelės (akt. Rose Byrne) Radnerių šeima išgyveno tikrą pragarą, kuomet kaimyniniame name įsikūrė studentų brolija, vadovaujama Tedžio (Zac’as Efron’as). Po ilgos kovos ir daugybės vienų kitiems iškrėstų šunybių kaimynai pagaliau susitaikė, o netrukus brolija apskritai išsikraustė iš Radnerių kaimynystės.

Tačiau dabar į apleistą namą įsikelia nauji gyventojai – studenčių seserija, vadovaujama mielos mergaičiukės Šelbės (akt. Chloë Grace Moretz). Radnerių viltis, kad merginos bus ramesnės ir labiau sukalbamos, netrukus su trenksmu sudūžta. Pasirodo, kad jos – dar labiau pašėlusios nei ankstesni kaimynai. Užverda naujas karas, kuriame Radneriams į pagalbą atskuba visas studentų gudrybes bei išdaigas puikiai išmanantis Tedis.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + [EN- Originalas]
Subtitrai: Anglų
LTgarso takelis: Filmai.in

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x426 (2.40:1), 23.976 fps, 2 366 Kbps (0.226 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps [EN]
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 384 Kbps [LT]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų