Torentas "Kaip bus taip gerai / As Good As It Gets (1997) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Kaip bus taip gerai Originalus pavadinimas: As Good As It Gets Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 1997 Režisierius: James L. Brooks Vaidina: Jack Nicholson, Helen Hunt, Greg Kinnear, Cuba Gooding Jr. ... Apie filmą: Linksma istorija apie aplinkinių žmonių nekenčiantį ekscentrišką rašytoją, kuriam likimas suteikia progą prižiūrėti mažą šunelį, nes jo tikrasis šeimininkas dailininkas į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kaip bus taip gerai / As Good As It Gets (1997) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kaip bus taip gerai


Originalus pavadinimas: As Good As It Gets
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 1997

Režisierius: James L. Brooks
Vaidina: Jack Nicholson, Helen Hunt, Greg Kinnear, Cuba Gooding Jr. ...

Apie filmą: Linksma istorija apie aplinkinių žmonių nekenčiantį ekscentrišką rašytoją, kuriam likimas suteikia progą prižiūrėti mažą šunelį, nes jo tikrasis šeimininkas dailininkas patenka į ligoninę, sumuštas vagišių.

Gyvūnėlis taip pakeičia užkietėjusio vienišiaus gyvenimą, kad jis pradeda daugiau dėmesio skirti kiekvieną dieną jį aptarnaujančiai padavėjai, kuri rūpinasi sunkiai sergančiu vaiku ir niekaip negali susirasti tinkamo vyro.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Ignas Ciplijauskas, "LRT") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 789 Kbps : 1 040 X 564 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų