Torentas "Kalėdų karštinė / Jingle All the Way (1996) [BDRip] Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Kalėdų karštinė Originalus pavadinimas: Jingle All the Way Žanras: Komedija, Šeimai Metai: 1996 Režisierius: Brian Levant Vaidina: Arnold Schwarzenegger, Sinbad, Phil Hartman, Rita Wilson ... Apie filmą: Mažasis Džeimis svajoja apie nepaprastą lėlę - "Turbo žmogų", nenugalimą didvyrį. Šio žaisliuko trokšta beveik visi vaikai, tad artėjant Kalėdoms jo nebeįmanoma gauti. Džeimio liko...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kalėdų karštinė / Jingle All the Way (1996) [BDRip] Komedija, Šeimai Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kalėdų karštinė


Originalus pavadinimas: Jingle All the Way
Žanras: Komedija, Šeimai
Metai: 1996

Režisierius: Brian Levant
Vaidina: Arnold Schwarzenegger, Sinbad, Phil Hartman, Rita Wilson ...

Apie filmą: Mažasis Džeimis svajoja apie nepaprastą lėlę - "Turbo žmogų", nenugalimą didvyrį.
Šio žaisliuko trokšta beveik visi vaikai, tad artėjant Kalėdoms jo nebeįmanoma gauti. Džeimio tėtis pasiryžta žūtbūt nupirkti sūnui trokštamą žaisliuką. Visame mieste liko tik vienas "Turbo žmogus". Jo beieškodami susirungia du savo vaikus beprotiškai mylintys tėčiai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 10.5 Mb/s : 1920 X 1040 : 23.976 fps
Audio: AC3-DTS-[DTS HD] Bit rate: 448 - 768 - 192 - 192 - 4381 / 1509 kb/s : 2 - 6 channels : 48.0 KHz Default : Yes (Lithuanian), No (3xRussian, English))


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų