Torentas "Kalėdų Senelio šuniukai / Santa Buddies (2009) [DVDRip] Nuotykių, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Kalėdų Senelio šuniukai Originalus pavadinimas: Santa Buddies Žanras: Nuotykių, Šeimai Metai: 2009 Režisierius: Robert Vince Vaidina: Craig Anton, Andrew Astor, Charisse Baker, Danny Woodburn ... Apie filmą: LT Kalėdų Seneliui reikia pagalbos – jo mylimiausias šunelis pavargo nuo darbo Šiaurės ašigalyje ir ima nebetikėti Kalėdomis. Nuostabieji kalbantys šuneliai yra pasiryžę padėti Kalėdų ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kalėdų Senelio šuniukai / Santa Buddies (2009) [DVDRip] Nuotykių, Šeimai Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kalėdų Senelio šuniukai


Originalus pavadinimas: Santa Buddies
Žanras: Nuotykių, Šeimai
Metai: 2009

Režisierius: Robert Vince
Vaidina: Craig Anton, Andrew Astor, Charisse Baker, Danny Woodburn ...

Apie filmą: LT

Kalėdų Seneliui reikia pagalbos – jo mylimiausias šunelis pavargo nuo darbo Šiaurės ašigalyje ir ima nebetikėti Kalėdomis. Nuostabieji kalbantys šuneliai yra pasiryžę padėti Kalėdų Seneliui ir keliauja į stebuklingą pasaulį Šiaurės ašigalyje išgelbėti Kalėdų.

EN

At the North Pole, Father Christmas and his chief dog Santa Paws worry as the whole toys processing system is threatened by the weakening of its magical power source, the icicle drawing on Christmas spirit. When harshly rebuked Puppy Paws, wishing there was no Christmas and he a regular dog, runs away to Fernfield and joins the 5 Buddies siblings, power falls beneath minimum. Chief Elf Eli finds his trace and travels in an attempt to save his and the world's Christmas spirit, but the six puppies face misunderstandings and the grim dog catcher Stan Cruge.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: DVDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x398 (16/9), 23.976 fps, 1 505 Kbps (0.219 bit/pixel)
Audio: LT - EN - AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų