Torentas "Kambarys / Room (2015) [BRRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Kambarys Originalus pavadinimas: Room Žanras: Drama Metai: 2015 Režisierius: Lenny Abrahamson Vaidina: Brie Larson, Jacob Tremblay, Sean Bridgers, Wendy Crewson ... Apie filmą: 24 metų Džo ir jos penkerių metų sūnus Džekas gyvena daržinėje, kurią vadina kambariu. Jie dalijasi lova, tualetu, vonia, televizoriumi ir elementaria virtuve. Vienintelis langas kambaryje- stoglangis. Jie yra senojo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kambarys / Room (2015) [BRRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kambarys


Originalus pavadinimas: Room
Žanras: Drama
Metai: 2015

Režisierius: Lenny Abrahamson
Vaidina: Brie Larson, Jacob Tremblay, Sean Bridgers, Wendy Crewson ...

Apie filmą: 24 metų Džo ir jos penkerių metų sūnus Džekas gyvena daržinėje, kurią vadina kambariu. Jie dalijasi lova, tualetu, vonia, televizoriumi ir elementaria virtuve. Vienintelis langas kambaryje- stoglangis. Jie yra senojo Niko belaisviai, Džeko tėvo, kuris pagrobė Džo prieš septynis metus, ir kiekvieną dieną ją prievartauja, kol Džekas miega spintoje. Ji bando neprarasti vilties dėl sūnaus, tačiau neretai ją apima depresija.
Po to, jiems pavykus pabėgti iš šio uždaro pasaulio, kuriame Džekas gyveno visą savo gyvenimą, jis patiria nepaprastą atradimą - išorinį pasaulį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + EN (Orginalas)

Kokybė: BRRip
Video: 905x720, 2.40:1, MPEG-4 Visual, 905 Kbps, 23.976 fps
Audio: AC-3, 384 Kbps, 2 channels, 48.0 KHz - LT
Audio: AC-3, 448 Kbps, 6 channels, 48.0 KHz - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųdaris
KomentarasParašė 2016-03-14 15:26Naudinga: 0

Filmas tikrai puikus.Esu skaites knygą pagal šį filmą tai turiu pasakyti, kad atkurta ir suvaidinta puikiai.Filmas palies kiekvieno širdis,PATARIU ATSISIUSTI NEPASIGAILĖSIT!!