Torentas "Kapitonas Phillips / Captain Phillips (2013) [HDRip] Nuotykių, Drama, Biografinis" :: PiratuSala.lt

Kapitonas Phillips Originalus pavadinimas: Captain Phillips Žanras: Nuotykių, Drama, Biografinis Metai: 2013 Režisierius: Paul Greengrass Vaidina: Tom Hanks, Catherine Keener, Barkhad Abdi, Barkhad Addirahman, Faysal Ahmed … Apie filmą: Filmas paremtas tikrais įvykiais. 2009-aisiais metais 20-ies žmonių įgulos valdomas krovininis laivas „MV Maersk Alabama" su Jungtinių Valstijų vėliava ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kapitonas Phillips / Captain Phillips (2013) [HDRip] Nuotykių, Drama, Biografinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kapitonas Phillips


Originalus pavadinimas: Captain Phillips
Žanras: Nuotykių, Drama, Biografinis
Metai: 2013

Režisierius: Paul Greengrass
Vaidina: Tom Hanks, Catherine Keener, Barkhad Abdi, Barkhad Addirahman, Faysal Ahmed …

Apie filmą: Filmas paremtas tikrais įvykiais.

2009-aisiais metais 20-ies žmonių įgulos valdomas krovininis laivas „MV Maersk Alabama" su Jungtinių Valstijų vėliava plaukė link Kenijos. Balandžio 9 dieną prie jo greitaeige valtimi priplaukė keturi jauni (17-19 metų) somaliečiai. Be abejo, tai buvo naujųjų laikų piratai. O „Alabama" tapo pirmuoju piratų užgrobtu amerikiečių laivu po daugiau nei 200 metų.

„Borno", „Žaliosios zonos" ir „93-ojo reiso" kūrėjas Paul'as Greengrass'as pristato įtemptą veiksmo dramą apie ketverių metų senumo įvykius. Pamatęs besiartinančius piratus, laivo kapitonas Ričardas Filipsas (aktorius Tom'as Hanks'as) paslepia savo įgulą, o pats aimamas į nelaisvę. Toliau juosta pasakoja apie kapitono ir piratų vadeivos konfrontaciją. Abu su avais tikslais ir pasaulėžiūra, bandydami išlaviruoti susidariusioje situacijoje, vyrai netrukus supranta, kad jų likimus veikia ne tik pačių sprendimai, bet ir daug galingesni ir ne visuomet suprantami politiniai bei ekonominiai interesai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: HDRip
Video: AVC, 1 850 Kbps, 1024x576 (1.778), 30.000 fps
Audio: AC-3, 384 Kbps, 2 kanalai, 48,0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųrenkav
KomentarasParašė 2013-12-29 15:25Naudinga: 0

kietas filmas 10/10.
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-12-30 01:12Naudinga: 0

žiauriai geras, patariu siustis, visiems :-)