Torentas "Kapų plėšikė Lara Kroft / Tomb Raider (2018) [MP4] Veiksmo, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Kapų plėšikė Lara Kroft Originalus pavadinimas: Tomb Raider Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama Metai: 2018 Režisierius: Roar Uthaug Vaidina: Alicia Vikander, Dominic West, Walton Goggins, Daniel Wu ... Apie filmą: Tomb Raider Lara Kroft (aktorė Alicia Vikander) – 21-erių metų mergina, Londone dirbanti kurjere ir niekaip neapsisprendžianti, ką norėtų veikti gyvenime. Pagrindinė jos dvejonių – –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kapų plėšikė Lara Kroft / Tomb Raider (2018) [MP4] Veiksmo, Nuotykių, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kapų plėšikė Lara Kroft


Originalus pavadinimas: Tomb Raider
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Metai: 2018

Režisierius: Roar Uthaug
Vaidina: Alicia Vikander, Dominic West, Walton Goggins, Daniel Wu ...

Apie filmą:
Tomb Raider
Lara Kroft (aktorė Alicia Vikander) – 21-erių metų mergina, Londone dirbanti kurjere ir niekaip neapsisprendžianti, ką norėtų veikti gyvenime. Pagrindinė jos dvejonių priežastis – prieš septynerius metus be žinios pradingęs jos tėvas, ekscentriškas nuotykių ieškotojas. Mergina atkakliai atsisakinėja palikimo ir turtingos paveldėtojos vaidmens, nes slapčia tikisi, kad tėvas dar gyvas.

Naujas faktas apie paskutinę žinomą jo buvimo vietą – atokią salą, esančią kažkur netoli Japonijos krantų – paskatina Larą išvykti į kelionę. Vos ne nuo pirmųjų kelionės minučių merginą užgriūvantys pavojai greitai įtikina, kad jos tėvo pradingimas tikrai nebuvo nelaimingas atsitikimas. Nuovoki ir be galo užsispyrusi Lara atkakliai braunasi į priekį, pasiryžusi bet kokia kaina atskleisti ją graužiančią paslaptį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Kokybė: MP4
Video: MPEG4 Video (H264) 720x300 23.976fps 387kbps [V: h264 high L3.1, yuv420p, 720x300, 387 kb/s]
Audio: AAC 48000Hz stereo 64kbps [A: SoundHandler (aac lc, 48000 Hz, stereo, 64 kb/s)]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų