Torentas "Katės ir šunys 2: kačių kerštas / Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010 ) [BDRip] Veiksmas, Komedija, Visai šeimai" :: PiratuSala.lt

Katės ir šunys 2: kačių kerštas Originalus pavadinimas: Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore Žanras: Veiksmas, Komedija, Visai šeimai Metai: 2010 Režisierius: Brad Peyton Vaidina: James Marsden, Nick Nolte, Christina Applegate, Katt Williams, Bette Midler … Apie filmą: 2001 m. Pasirodžiusios žaismingos šuniškų nuotykių komedijos tęsinys, pagardintas 3D efektų pašarais ir lietuviškai ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Katės ir šunys 2: kačių kerštas / Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010 ) [BDRip] Veiksmas, Komedija, Visai šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Katės ir šunys 2: kačių kerštas


Originalus pavadinimas: Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore
Žanras: Veiksmas, Komedija, Visai šeimai
Metai: 2010

Režisierius: Brad Peyton
Vaidina: James Marsden, Nick Nolte, Christina Applegate, Katt Williams, Bette Midler …

Apie filmą: 2001 m. Pasirodžiusios žaismingos šuniškų nuotykių komedijos tęsinys, pagardintas 3D efektų pašarais ir lietuviškai dubliuotu lojimu bei miauksėjimu.

Amžius besitęsianti kova tarp kačių ir šunų nesiliauja ir šis pamišimas jau nuėjo per toli.Vyriausybinės organizacijos "Miau" slaptasis agentas Katinėlis užuodė maniakišką planą sukiršinti kates su šunimis ir paversti žmones vergais. Sfinksų veislės katinas, apsimetinėjamtis nekaltais šuneliais, pagal slaptą informaciją strateguoja lemiamą puolimą.

Susidūrę su iki šiol negirdėtu grasinimu, katės ir šunys yra priversti sutelkti savo jėgas nemėgstamoje sąjungoje, kad išliktų. Pirmą kartą žmonijos istorijoje keturkojai įnamiai susivienys ir drauge gaudys tobulai išprotėjusį priešą ypač aštriais nagais.

Pagrindinis policijos šuo gavo nelengvą užduotį – surasti ir nukenksminti klastingiausią kačių šeimos atstovę. Kovoje su ja teks bendradarbiauti su kačių superagentais. Šnipų pradžiamokslį išėję džeimsbondiškieji šunyčiai ir čarlioangeliškos katytės mėgins susekti Katinėlį, jį sustabdyti, sudraskyti ir uždaryti į kalėjimą.

Fantastiniame nuotykių trileryje dalyvauja per 50 įvairiausių veislių šunų ir kačių. Režisierius kantriai laukė, kol dresuotojų aklėjami aktoriai atliks jiems patikėtas užduotis. Rizikingiausiuose momentuose reikėjo pasikliauti nuotolinio valdymo pultais judinamais modeliais, o sudėtingiausiose scenose teko prašyti kompiuterinės animacijos dailininkų pagalbos.

Filmas „Katės ir šunys 2: kačių kerštas“ - tai 3D efektų komedija, kurioje dera veiksmas, lėlių teatras ir kompiuterinė animacija. Šįkart kailiniai gyvūnai skraidys.

Sveiki atvykę į pasaulio gelbėjimo operaciją !

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 720x400 (1.80:1) 23.976 fps XviD build 50 2135 kbps avg 0.31 bit/pixel
Audio: 48 kHz AC3 Dolby Digital 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch 384.00 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų