Torentas "Keršto troškimas / Straightheads (Closure) (2007) [BDRip] Trileris" :: PiratuSala.lt

Keršto troškimas Originalus pavadinimas: Straightheads (Closure) Žanras: Trileris Metai: 2007 Režisierius: Dan Reed Vaidina: Danny Dyer, Gillian Anderson, Adam Rayner, Antony Byrne, Anthony Calf, Ralph Brown, Steven Robertson, Gugu Mbatha-Raw, Neil Finnighan, Francesca Fowler ir kiti. Apie filmą: Norėdama atsidėkoti už puikiai atliktą darbą – įdiegtą signalizacija, jos prabangiame bute, vos ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Keršto troškimas / Straightheads (Closure) (2007) [BDRip] Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Keršto troškimas


Originalus pavadinimas: Straightheads (Closure)
Žanras: Trileris
Metai: 2007

Režisierius: Dan Reed
Vaidina: Danny Dyer, Gillian Anderson, Adam Rayner, Antony Byrne, Anthony Calf, Ralph Brown, Steven Robertson, Gugu Mbatha-Raw, Neil Finnighan, Francesca Fowler ir kiti.

Apie filmą: Norėdama atsidėkoti už puikiai atliktą darbą – įdiegtą signalizacija, jos prabangiame bute, Alice pakviečia paprastą darbininką, vos dvidešimt trijų sulaukusį Adamą, į savo boso rengiamą vakarėlį užmiesčio viloje. Adamas su Alice praleidžia savo svajonių naktį... Pora vidurnaktį grįždama namo partrenkia elnią ir yra priversta sustoti nuošaliame kelyje. Juos užpuola gauja nusikaltėlių: Adamas žiauriai sumušamas, o Alice išprievartaujama. Praėjus menesiui po žiauraus užpuolimo Alice grįždama į tėvų namus netikėtai susiduria su vienu iš užpuolikų ir net išsiaškina jo gyvenamąją vietą. Prabunda keršto troškimas. Jo vedini Alice ir Adamas kartu leidžiasi į smurto kelionę.


After surviving a gang rape and mugging, a middle aged businesswoman and her 23 year old boyfriend plot to murder their attackers, but find themselves conflicted about carrying out their plans.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1064x576 (16/9), 25.000 fps, 2 500 Kbps (0.159 bit/pixel)
Audio: #1: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR (Lithuanian) #2: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisDeividas0712
KomentarasParašė 2016-05-14 14:22Naudinga: +1

Neblogas filmas :-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-05-15 19:30Naudinga: 0

Deividas0712 Paskelbta:
Neblogas filmas :-)

Blogu filmu nebuna |)
 
Deividas0712
KomentarasParašė 2016-05-16 15:27Naudinga: 0

Buna :lol: