Torentas "Kieti bičai / The Nice Guys (2016) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Kieti bičai Originalus pavadinimas: The Nice Guys Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 2016 Režisierius: Shane Black Vaidina: Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice, Matt Bomer ... Apie filmą: Stilinga veiksmo komedija mus nukelia į 1977 metų Los Andželą (JAV). Paauglys berniukas iš po miegančio tėvo lovos nugvelbia žurnalą suaugusiesiems. Vos tik jis susiruošią tą žurnalą į jų...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kieti bičai / The Nice Guys (2016) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kieti bičai

Originalus pavadinimas: The Nice Guys
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 2016

Režisierius: Shane Black
Vaidina: Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice, Matt Bomer ...

Apie filmą: Stilinga veiksmo komedija mus nukelia į 1977 metų Los Andželą (JAV). Paauglys berniukas iš po miegančio tėvo lovos nugvelbia žurnalą suaugusiesiems. Vos tik jis susiruošią tą žurnalą skaityti, į jų namą atsitrenkia mašina, kurią vairuoja mergina iš žurnalo viršelio Misty Mountains (akt. Murielle Telio).

Prasideda komplikuotas ir painus siužetas. Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis detektyvas Hollandas Marchas (aktorius Ryanas Goslingas) yra pasamdomas surasti dingusią merginą, vardu Amelia Kutner (aktorė Margaret Qualley). Jacksonas Healy (aktorius Russelas Crowe‘as) yra pasamdytas neleisti Hollandui Marchui surasti dingusios merginos. Pirmas jų susitikimas baigiasi muštynėmis, bet jau tada galima nuspėti, jog šis ,,nesusipratimas“ peraugs į tvirtą vyrišką draugystę, ir du detektyvai bendromis pastangomis bandys surasti merginą, kuri visai nenori būti surasta.

Prasidėjus Amelios paieškoms, į filmo veiksmą įsivelia gangsteriai, sukti politikai, jau minėtoji pornožvaigždė, žudikai, mašinų perpardavėjai ir keletas senyvo amžiaus moterų, painiojančių realybę su savo įsivaizdavimais.

Filme lemtingos moters amplua pasirodo ir gražuolė Kim Basinger. Abiem vyrams padeda Hollando trylikmetė dukra Holly (aktorė Angourie Rice), kuri pasirodo esanti sumanesnė už savo tėvelį.

Filme gausu šmaikščių dialogų, muštynių ir gaudynių scenų, didelių paslapčių, nesusipratimų ir pavojų. Itin įtikinama Holivudo „sunkiasvorių“ aktorių Russelo Crow‘o, Ryano Goslingo ir Kim Basinger vaidyba nulemia filmo vertę. Juostos atradimas – Ryano Goslingo veikėjo dukrą įkūnijusi trylikmetė aktorė A. Rice. Jai pranašaujama sėkminga karjera.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Viktoras Linartas, "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC 2 231 Kbps : 1 152x480 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channes 48.0 KHz
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channes 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

YoutubePanašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų