Torentas "Kita moteris / The Other Woman (2014) [BDRip] Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Kita moteris Originalus pavadinimas: The Other Woman Žanras: Komedija, Romantinis Metai: 2014 Režisierius: Nick Cassavetes Vaidina: Cameron Diaz, Nikolaj Coster-Waldau, Kate Upton, Leslie Mann, Nicki Minaj, Taylor Kinney, Don Johnson, Alyshia Ochse, Madison McKinley, Deborah Twiss Apie filmą: Įskaudinti vieną moterį yra pavojinga, įskaudinti dvi – labai pavojinga, bet įskaudinti tris gali – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kita moteris / The Other Woman (2014) [BDRip] Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kita moteris


Originalus pavadinimas: The Other Woman
Žanras: Komedija, Romantinis
Metai: 2014

Režisierius: Nick Cassavetes
Vaidina: Cameron Diaz, Nikolaj Coster-Waldau, Kate Upton, Leslie Mann, Nicki Minaj, Taylor Kinney, Don Johnson, Alyshia Ochse, Madison McKinley, Deborah Twiss

Apie filmą: Įskaudinti vieną moterį yra pavojinga, įskaudinti dvi – labai pavojinga, bet įskaudinti tris gali tik savižudžiai!

Gražuolė Amber skraidžioja padebesiais, nes jos vaikinas Markas – tobulas vyras. Gražus, protingas, dėmesingas ir sėkmingas. Rodos, jų laimei niekas negalėtų sutrukdyti, bet... vieną dieną smogia žinia – jos ponas Tobulasis yra neištikimas! Dar skaudžiau tai, kad Amber varžovė ne jauna daili mergužėlė, o teisėta Marko žmona.

Netikėtai susitikusios ir išsikalbėjusios moterys supranta, kad tarpusavyje jos turi gerokai daugiau bendro nei kiekviena jų su Marku. Ir netikėtai tarp dviejų varžovių užsimezga draugystė. Ir vienas vyras.

Netrukus abiejų neištikimybės „aukų“ kelyje pasipainioja dar viena Marko meilužė, ir moterys suvienija savo jėgas, kad atkeršytų šiam niekšui.

Nieko neįtariančiam Markui žemėje bus karščiau už karščiausią pragarą...

„Kita moteris“ – tai košmaras visiems neištikimiems vyrams. Šmaikšti komedija pasakoja apie neištikimybę, moterišką vienybę ir neįprastą keršto planą niekšingam vyrui.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Subtitrai: Lithuanian

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 2 000 Kbps
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų