Torentas "Kitoks kinas / Hasta la Vista / Come as You Are (2011) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Kitoks kinas Originalus pavadinimas: Hasta la Vista / Come as You Are Žanras: Komedija, Drama Metai: 2011 Režisierius: Geoffrey Enthoven Vaidina: Robrecht Vanden Thoren, Gilles De Schryver, Tom Audenaer, Charlotte Timmers, Xandra Van Welden, Roos Van Vlaenderen, Karel Vingerhoets Apie filmą: Europos kino apdovanojimą ir dar dešimt prestižinių premijų laimėjusi, asmenine scenaristo Pjero de į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kitoks kinas / Hasta la Vista / Come as You Are (2011) [BDRip] Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kitoks kinas


Originalus pavadinimas: Hasta la Vista / Come as You Are
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2011

Režisierius: Geoffrey Enthoven
Vaidina: Robrecht Vanden Thoren, Gilles De Schryver, Tom Audenaer, Charlotte Timmers, Xandra Van Welden, Roos Van Vlaenderen, Karel Vingerhoets

Apie filmą: Europos kino apdovanojimą ir dar dešimt prestižinių premijų laimėjusi, asmenine scenaristo Pjero de Klerko patirtimi paremta belgų komedija.

Trims bičiuliams patinka gerti vyną ir fantazuoti apie moteris. Per savo trumpą gyvenimą vyno jie prigėrė iki soties, tačiau su moterimi dar nebuvo susitikę. Tad trys draugai išsiruošia į Ispaniją, kur tikisi pagaliau atsisveikinti su nekaltybe.

Ši sekso misija nėra tokia paprasta, kaip atrodo. Filipas yra aklas, Larsas prikaustytas prie neįgaliojo vežimėlio, o Jozefas – visiškai paralyžiuotas.

Filmas sukurtas remiantis tikra istorija, pagal kurią buvo nufilmuotas dokumentinis BBC filmas. Tai kelio filmas, kuriame į kelionę leidžiamasi neįgaliojo vežimėliais. Jame nestokojama karčios ironijos bei juodojo humoro.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Olandų (Orginal)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1036x440 (2.35:1), 25.000 fps, 1 569 Kbps (0.138 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch (Dutch)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų