Torentas "Kobra / Cobra (1986) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Kobra Originalus pavadinimas: Cobra Žanras: Veiksmo, Kriminalinis Metai: 1986 Režisierius: George P. Cosmatos Vaidina: Sylvester Stallone, Brigitte Nielsen, Reni Santoni, Andrew Robinson, Brian Thompson... Apie filmą: Kobreti– vienas geriausių policijos departamento darbuotojų. Tačiau jis dirba pagal savo taisykles: niekada nieko neklausia ir visada šauna pirmas. Paskutinis jam tekęs – nuo o...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kobra / Cobra (1986) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kobra


Originalus pavadinimas: Cobra
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis
Metai: 1986

Režisierius: George P. Cosmatos
Vaidina: Sylvester Stallone, Brigitte Nielsen, Reni Santoni, Andrew Robinson, Brian Thompson...

Apie filmą: Kobreti– vienas geriausių policijos departamento darbuotojų. Tačiau jis dirba pagal savo taisykles: niekada nieko neklausia ir visada šauna pirmas.

Paskutinis jam tekęs uždavinys – žudikas maniakas, nuo kurio veiksmų išgąstyje gyvena visas miestas, o visi ligšioliniai policijos bandymai jį surasti, baigėsi nesėkme. Taip pat jam tenka asmeniškai saugoti vieną manekenę, kuri buvo maniako įvykdyto nusikaltimo liudininkie. Ar pavyks Sylvesterio Stallone herojui sugražinti miestui viltį, džiaugsmą ir prabangą gyventi be baimės?

IMDB

Įgarsinta: [LT- Tomas Ališauskas ''LNK''] [EN- Originalas]

Kokybė: BDRip [Šaltinis: Blu-Ray | 1080p]
Video: AVC, 1224x688 (16:9), 23.976 fps, 2 821 Kbps (0.140 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų