Torentas "Kodas 999 / Triple 9 (2016) [BD-Remux] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Kodas 999 Originalus pavadinimas: Triple 9 Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 2016 Režisierius: John Hillcoat Vaidina: Chiwetel Ejiofor, Casey Affleck, Anthony Mackie, Woody Harrelson ... Apie filmą: Brutalus, žiaurus ir šokiruojantis kriminalinis trileris „Kodas 999" nukels į gatves, kuriose negalioja įstatymai. Matę režisieriaus Johno Hillcoato filmus žino, kad saldainių jis ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kodas 999 / Triple 9 (2016) [BD-Remux] Veiksmo, Kriminalinis, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kodas 999

Originalus pavadinimas: Triple 9
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 2016

Režisierius: John Hillcoat
Vaidina: Chiwetel Ejiofor, Casey Affleck, Anthony Mackie, Woody Harrelson ...

Apie filmą: Brutalus, žiaurus ir šokiruojantis kriminalinis trileris „Kodas 999" nukels į gatves, kuriose negalioja įstatymai. Matę režisieriaus Johno Hillcoato filmus žino, kad saldainių vaikučiams jis nedalina. Užtenka prisiminti sukrečiančią postapokaliptinę dramą „Kelias" ir stilingai žiaurų „Virš įstatymo". Šios tikroviškos ir atviros juostos vertinamos dėl nepaprasto savo įtaigumo. Naujasis kriminalinis trileris yra bene laukiamiausia tokio žanro premjera šį sezoną.

„Kodas 999" („Triple 9") pasakoja apie korumpuotų policininkų grupę, patekusią į mafijos šantažo pinkles. Baugindami ir šantažuodami susitepusius pareigūnus, nusikaltėliai priverčia juos daryti vieną nusikaltimą po kito.

Planuojant didžiulį apiplėšimą, policininkai netgi nusprendžia paaukoti vieną saviškį - nuovados naujoką Chrisą (jį vaidina Casey‘is Affleckas), kuris yra mafijos ir policijos ryšius tiriančio seržanto Džefrio (aktorius Woody‘is Harrelsonas) sūnėnas. Planas toks: pora korumpuotų pareigūnų viename miesto gale nužudys Chrisą ir per raciją paskelbs kodą „999" (pareigūno sužeidimas ar nužudymas). Kai policijos pajėgos išvyks į nusikaltimo vietą, likusieji grupės nariai kitame miesto gale ramiai atliks darbą. Tačiau nepavykus sklandžiai įgyvendinti pirmosios plano dalies, mieste užverda tikras pragaras.

Savo filmui režisierius J. Hillcoat tradiciškai surinko puikią aktorių komandą. Tarp jų bent trys „Oskarų" nominantai - W. Harrelsonas, C. Affleckas ir Chiwetelas Ejioforas („12 vergovės metų"), bei Akademijos apdovanojimu jau įvertinta Kate Winslet. „Kodas 999" itin realistiškai parodys gatves, kuriose balta neatskiriamai susimaišiusi su juoda, o policininkai dėvi žudikų kaukes.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis, Jurgis Damaševičius, "SDI") / Anglų (Originalas) / Rusų (Dubliuotas)

Kokybė: BD-Remux
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 35.1 Mbps
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: DTS MA / Core, 48.0 KHz, 6 ch, 1 561 Kbps / 1 510 Kbps, VBR (English)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Russian)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų