Torentas "Kodėl būtent jis / Why him (2016) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Kodėl būtent jis Originalus pavadinimas: Why him Žanras: Komedija Metai: 2016 Režisierius: John Hamburg Vaidina: Zoey Deutch, James Franco, Tangie Ambrose, Cedric the Entertainer ... Apie filmą: Karštai savo dukrą Stefani mylintis tėvas Nedas (aktorius Bryan‘as Cranston‘as) buvo įsitikinęs, kad jo mažylė niekuomet neužaugs. Deja, realybė žiauri. Stefani ne tik užaugo, bet ir paliko namus, o ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kodėl būtent jis / Why him (2016) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kodėl būtent jis

Originalus pavadinimas: Why him
Žanras: Komedija
Metai: 2016

Režisierius: John Hamburg
Vaidina: Zoey Deutch, James Franco, Tangie Ambrose, Cedric the Entertainer ...

Apie filmą: Karštai savo dukrą Stefani mylintis tėvas Nedas (aktorius Bryan‘as Cranston‘as) buvo įsitikinęs, kad jo mažylė niekuomet neužaugs. Deja, realybė žiauri. Stefani ne tik užaugo, bet ir paliko namus, o dabar (išvis košmaras) kviečia tėvus ir jaunesnį brolį atvykti į svečius ir susipažinti su jos vaikinu.

Stefani vaikinas (akt. James‘as Franco) pasirodo besąs kompiuterių genijus-milijonierius, pasižymintis ypatingais charakterio bruožais. Geraširdis, itin ekscentriškas, nuolat tiesą į akis žeriantis, keiksmažodžių nesidrovintis ir vimdančiai lipšnus bičas konservatoriškam Nedui įvaro šoką. Tačiau netrukus šoką pakeičia tikras siaubas: jo mylimos dukrelės draugas nori ją vesti! Stefani išrinktasis yra nusprendęs bet kokia kaina palenkti tėtį į savo pusę, tuo tarpu pastarasis pasiryžta šiems bandymams nepasiduoti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC at 978 kb/s : 720 x 388 (1.856) at 23.976 fps
Audio: MPEG Audio at 192 kb/s : 2 channels, 44.1 kHz


Filmo pristatymas:

YoutubePanašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų