Torentas "Kongas: kaukolės sala / Kong: Skull Island (2017) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Kongas: kaukolės sala Originalus pavadinimas: Kong: Skull Island Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis Metai: 2017 Režisierius: Jordan Vogt-Roberts Vaidina: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John C. Reilly ... Apie filmą: Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį – Karaliaus (ang. King) – vardą, buvo sukurtas dar 1933-aisiais metais. Ši naujoji prodiuserių...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kongas: kaukolės sala / Kong: Skull Island (2017) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kongas: kaukolės sala


Originalus pavadinimas: Kong: Skull Island
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
Metai: 2017

Režisierius: Jordan Vogt-Roberts
Vaidina: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John C. Reilly ...

Apie filmą: Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį – Karaliaus (ang. King) – vardą, buvo sukurtas dar 1933-aisiais metais. Ši naujoji "Godzilos" prodiuserių sukurta juosta pasakoja, nuo ko viskas prasidėjo.

Mokslininkų, kareivių, tyrinėtojų ir nuotykių ieškotojų grupė surengia ekspediciją į naujai atrastą paslaptingą Ramiojo vandenyno salą. Mitai byloja, kad nuolat rūko apgaubtoje saloje gyvena žmonių dar nematyti, nežinomi ir netgi neįsivaizduojami padarai. Tačiau realybė pranoksta bet kokią vaizduotę. Saloje karaliauja milžiniška gorila – galingasis Kongas, ginantis salos gyventojus nuo kraupių požemių padarų. Saloje išsilaipinę keliautojai sutrikdo jėgų pusiausvyrą ir išprovokuoja tikrą karą tarp žmogaus ir gamtos. Neprašyti svečiai Kongui tėra dar vienas priešas, nuo kurio reikia apginti savo namus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Cratecsas) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x440 (2.40:1), 23,976 fps, 2623 kbps
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 192 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų