Torentas "Korumpuotasis / The Corruptor (1999) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Korumpuotasis Originalus pavadinimas: The Corruptor Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 1999 Režisierius: James Foley Vaidina: Yun-Fat Chow, Mark Wahlberg, Ric Young, Paul Ben-Victor ... Apie filmą: Tai dramatiška istorija apie Niką Čeną (Chow Yun-Fat), “kietą” Niujorko policininką, ir jo partnerį, jauną idealistą Denį Volesą (Mark Wahlberg). Jie abu privalo palaikyti tvarką Niujorko...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Korumpuotasis / The Corruptor (1999) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Korumpuotasis


Originalus pavadinimas: The Corruptor
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 1999

Režisierius: James Foley
Vaidina: Yun-Fat Chow, Mark Wahlberg, Ric Young, Paul Ben-Victor ...

Apie filmą: Tai dramatiška istorija apie Niką Čeną (Chow Yun-Fat), “kietą” Niujorko policininką, ir jo partnerį, jauną idealistą Denį Volesą (Mark Wahlberg). Jie abu privalo palaikyti tvarką Niujorko kiniečių rajone, kur siautėja banditų gaujos.
Angliškas aprašymas:
Nick Chen is one of New York City's most martial police officers and the first Chinese-born immigrant on the force. Chen's job is to keep the peace in Chinatown from a turf war that has broken out between the Triads and the ruthless, and dangerous Fukienese Dragons. Chen teams up with Danny Wallace, who is terribly unaware of this situation. When the Tongs boldly attempt to bribe Wallace, Chen is forced to keep his faithfulness.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «LNK»+ Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1032 x 430 (2.40:1), 23.976 fps, 1533 kbps (0.144 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 2 ch, ~128.00 kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų