Torentas "Krizė - mūsų prekės ženklas / Our Brand Is Crisis (2015) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Krizė - mūsų prekės ženklas Originalus pavadinimas: Our Brand Is Crisis Žanras: Komedija, Drama Metai: 2015 Režisierius: David Gordon Green Vaidina: Sandra Bullock, Billy Bob Thornton, Anthony Mackie, Joaquim de Almeida ... Apie filmą: Pagrindinė filmo herojė Džein užsidrba planuodama rinkimines kampanijas. Po vienos klaidos, atvedusios prie dižiulio skandalo, Džein netenka darbo bei gauna į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Krizė - mūsų prekės ženklas / Our Brand Is Crisis (2015) [BDRip] Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Krizė - mūsų prekės ženklas


Originalus pavadinimas: Our Brand Is Crisis
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2015

Režisierius: David Gordon Green
Vaidina: Sandra Bullock, Billy Bob Thornton, Anthony Mackie, Joaquim de Almeida ...

Apie filmą: Pagrindinė filmo herojė Džein užsidrba planuodama rinkimines kampanijas. Po vienos klaidos, atvedusios prie dižiulio skandalo, Džein netenka darbo bei gauna nemalonią pravardę "Katastrofa". Tačiau ji vis dar išlieka aukštos klasės profesionalu.

Ir netrukus jai pasitaiko nauja galimybė. Džein vyksta į Bolivija organizuoti kandidato į šalies prezidentus rinkiminę kampaniją. Pagal paskutines apklausas - jo šansai minimalūs.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN (Orginalas)

Kokybė: BDRip
Video: 896x504 pixels, 1 584 Kbps, 23.976 fps
Audio: ~240kbps, 6 channels, 48.0 KHz - LT
Audio: ~112kbps, 2 channels, 48.0 KHz - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų