Torentas "Kubietiškas šėlsmas / Cuban Fury (2014) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Kubietiškas šėlsmas Originalus pavadinimas: Cuban Fury Žanras: Komedija Metai: 2014 Režisierius: James Griffiths Vaidina: Nick Frost, Rashida Jones, Chris O'Dowd, Wendi McLendon-Covey, Ian McShane, Rory Kinnear, Tim Plester... Apie filmą: Briusas jaučiasi visišku vidutinioku ir kompleksuoja dėl savo viršsvorio. Tačiau širdžiai neįsakysi - jam į akį krito naujoji kompanijos vadovė. Žmonių jai...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kubietiškas šėlsmas / Cuban Fury (2014) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kubietiškas šėlsmas


Originalus pavadinimas: Cuban Fury
Žanras: Komedija
Metai: 2014

Režisierius: James Griffiths
Vaidina: Nick Frost, Rashida Jones, Chris O'Dowd, Wendi McLendon-Covey, Ian McShane, Rory Kinnear, Tim Plester...

Apie filmą: Briusas jaučiasi visišku vidutinioku ir kompleksuoja dėl savo viršsvorio. Tačiau širdžiai neįsakysi - jam į akį krito naujoji kompanijos vadovė. Žmonių vertinimo skalėje Briusas jai nieko nelaukdamas skiria dešimtuką, o save laiko tik dvejetuku.

Bet jam kilo idėja kaip net toks vyras, kaip jis gali rasti kelią į jos širdį. Jo naujosios simpatijos silpnybė ir gyvenimo aistra yra salsos šokiai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Subtitrai: Russian

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 2 000 Kbps (0.040 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 320 Kbps, CBR (Lithuanian)


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų