Torentas "Kukurūzų sala / Corn Island / Simindis kundzuli (2014) [WEBDL] Drama, Karas" :: PiratuSala.lt

Corn Island Originalus pavadinimas: Simindis kundzuli Žanras: Drama, Karas Metai: 2014 Režisierius: George Ovashvili Vaidina: Ilyas Salman, Mariam Buturishvili, Irakli Samushia, Tamer Levent Apie filmą: Užburiančiu vizualumu ir gražios gamtos vaizdais pribloškiantis filmas. „Kukurūzų sala” iškyla Enguri upėje, skiriančioje Gruziją ir separastistinę Abchaziją. Kiekvieną pavasarį upės viduryje...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kukurūzų sala / Corn Island / Simindis kundzuli (2014) [WEBDL] Drama, Karas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Corn Island


Originalus pavadinimas: Simindis kundzuli
Žanras: Drama, Karas
Metai: 2014

Režisierius: George Ovashvili
Vaidina: Ilyas Salman, Mariam Buturishvili, Irakli Samushia, Tamer Levent

Apie filmą: Užburiančiu vizualumu ir gražios gamtos vaizdais pribloškiantis filmas.

„Kukurūzų sala” iškyla Enguri upėje, skiriančioje Gruziją ir separastistinę Abchaziją. Kiekvieną pavasarį upės viduryje išplaunama mažytė salelė, kuri vėliau vėl pasineria po vandeniu. Laikinos salelės dirva yra ypač derlinga, tad pagyvenęs Abchazijos vyras nutaria apsigyventi niekieno žemėje su anūke, pasistato trobelę ir užsėja kukurūzais.

„Kukurūzų sala” poetiškai ir nuoširdžiai vaizduoja 1992 m. rugpjūčio karą tarp Gruzijos ir Abchazijos separatistų, kai 250 tūkst. gruzinų buvo priversti palikti savo namus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Abchazų/Gruzinų

Kokybė: WEBDL
Video: AVC, 960x400 (2,40:1), 24,000 kps, 1 698 kb/s
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s
Audio: Abchazų AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s
Subtitrai: Anglų,Lietuvių

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų