Torentas "Kunigas / Priest (2011) [BDRip] Veiksmo, Trileris, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Kunigas Originalus pavadinimas: Priest Žanras: Veiksmo, Trileris, Fantastinis Metai: 2011 Režisierius: Scott Charles Stewart Vaidina: Paul Bettany, Maggie Q, Karl Urban, Lily Collins, Cam Gigandet, Stephen Moyer, Madchen Amick, Christopher Plummer, Brad Dourif, Alan Dale, Bill Oberst Jr. Apie filmą: Postapokaliptinis sci-fi trileris, kurio veiksmas vyksta alternatyviame pasaulyje - jau daug ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kunigas / Priest (2011) [BDRip] Veiksmo, Trileris, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kunigas


Originalus pavadinimas: Priest
Žanras: Veiksmo, Trileris, Fantastinis
Metai: 2011

Režisierius: Scott Charles Stewart
Vaidina: Paul Bettany, Maggie Q, Karl Urban, Lily Collins, Cam Gigandet, Stephen Moyer, Madchen Amick, Christopher Plummer, Brad Dourif, Alan Dale, Bill Oberst Jr.

Apie filmą: Postapokaliptinis sci-fi trileris, kurio veiksmas vyksta alternatyviame pasaulyje - pasaulyje, jau daug amžių siaubiamame žmonių ir vampyrų kovų. Filmo herojus - Kunigas Karys (Paul Bettany), išgyvenęs paskutinįjį Vampyrų karą dabar drauge su kitais nelaimės draugais gyvena nuolatiniame pavojuje ir netikrume dėl rytdienos.

Pažeminti ir tapę potencialiu vampyrų maistu jie gyvena aklinomis sienomis aptvertuose miestuose, kuriuos valdo Bažnyčia. Kuomet Kunigo Kario dukterėčia (Lily Collins) pagrobiama vampyrų, jis sulaužo šventąją priesaiką ir stoja į kovą su kraugeriais, kad išgelbėtų merginą nuo kraupaus likimo - tapimo vampyre.

Kartu su juo į žygį leidžiasi ir dukterėčios vaikinas (Cam Gigandet), jaunas tyrlaukių šerifas, bei buvusi Kunigė Karė (Maggie Q), kuri kaunasi taip lyg būtų atkeliavusi iš kito pasaulio.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4 Video (H264) 1056x440 23.976fps
Audio: AAC 48000Hz 6ch
Audio: AAC 48000Hz 6ch


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų