Torentas "Labai rusiškas filmas 2 / Самый лучший фильм 2 / The Best Movie 2 (2009) [DVDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Labai rusiškas filmas 2 Originalus pavadinimas: Samyy luchshiy film 2 / Самый лучший фильм 2 Žanras: Komedija Metai: 2009 Režisierius: Oleg Fomin Vaidina: Garik Kharlamov, Oleg Vereshchagin, Dmitriy Khrustalyov, Timur Batrutdinov ... Apie filmą: Dar tik praeitą žiemą "Comedy Club" vyrukai šturmavo Lietuvos kino teatrus ir į mūsų rinkos rekordų lentelę įsirašė geriausią visų laikų -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Labai rusiškas filmas 2 / Самый лучший фильм 2 / The Best Movie 2 (2009) [DVDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Labai rusiškas filmas 2

Originalus pavadinimas: Samyy luchshiy film 2 / Самый лучший фильм 2
Žanras: Komedija
Metai: 2009

Režisierius: Oleg Fomin
Vaidina: Garik Kharlamov, Oleg Vereshchagin, Dmitriy Khrustalyov, Timur Batrutdinov ...

Apie filmą: Dar tik praeitą žiemą "Comedy Club" vyrukai šturmavo Lietuvos kino teatrus ir į mūsų rinkos rekordų lentelę įsirašė geriausią visų laikų Rusijos filmo premjerinio savaitgalio rezultatą (262,6 tūkst. Lt). Per du vasaros mėnesius Garikas Charlamovas ir Michailas Galustianas su bičiuliais spėjo operatyviai nufilmuoti antrąją seriją, kurioje žada būti tris kartus įdomesni, tūkstantį kartų juokingesni ir mažiau ištvirkę.
Talentingieji komikai prarijo karčią neigiamų atsiliepimų piliulę, savikritiškai įvertino savo klaidas ir surado drąsos mesti antrą iššūkį parodijų žanrui. Ar atleisime jų paklydimus, tualetinius pokštus, erotomaniškas fantazijas ir pasityčiojimus iš eurovizinio Dimos? Pasikvietę labiau patyrusį režisierių Olegą Fominą linksmų plaučių vyručiai mėgins sukurti ZAZ (Zuckeris-Abrachamsas-Zuckeris) kultinių parodijų rusišką versiją, kurioje kentės pelningiausi nacionaliniai filmai ir žinomiausi šou verslo žmonės.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis - Kiwi-Studija)

Kokybė: DVDRip
Video: XviD 704x288 25.00fps
Audio: PCM 44100Hz stereo 1411Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų