Torentas "Labai rusiškas filmas 3D / Самый лучший фильм 3-ДЭ (2011) [DVDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Labai rusiškas filmas 3D Originalus pavadinimas: Самый лучший фильм 3-ДЭ Žanras: Komedija Metai: 2011 Režisierius: Кирилл Кузин Vaidina: Гарик Харламов, Петр Винс, Екатерина Кузнецова, Александр Балуев, Михаил Ефремов, Александр Семчев, Валентин Смирнитский, Денис Яковлев, Константин Соловьев, Денис Жариков Apie filmą: Maksas Utesiovas – nevykėlis režisierius. Maksas darbuojasi piratinių o į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Labai rusiškas filmas 3D / Самый лучший фильм 3-ДЭ (2011) [DVDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Labai rusiškas filmas 3D

Originalus pavadinimas: Самый лучший фильм 3-ДЭ
Žanras: Komedija
Metai: 2011

Režisierius: Кирилл Кузин
Vaidina: Гарик Харламов, Петр Винс, Екатерина Кузнецова, Александр Балуев, Михаил Ефремов, Александр Семчев, Валентин Смирнитский, Денис Яковлев, Константин Соловьев, Денис Жариков

Apie filmą: Maksas Utesiovas – nevykėlis režisierius. Maksas darbuojasi piratinių video filmų parduotuvėlėje, o laisvalaikiu kuria mėgėjiškus filmus.
Rusijos kino akademija organizuoja konkursą „Geriausias Rusijos filmas“. Iki konkurso nugalėtojo paskelbimo 7-ių filmų kopijos užrakinamos seife.
Piratai nebūtų piratais, jei juos stabdytų kažkokie seifai! Didžiausias pogrindinio verslo ryklys Viktoras Palyčius paperka konkurso organizatorius ir gauna galimybę nelegaliai nusikopijuoti filmus.
Maksas su bičiuliu Sania sužlugdo, regis, paprastą užduotį. Veždami filmus į pogrindinę studiją, vaikinai sudegina autobusiuką su filmais. Lieka viena išeitis: per kelias likusias dienas savo jėgomis iš naujo nufilmuoti garsiausius Rusijos filmus, perduoti kopijas piratams, o po to jas gražinti konkurso organizatoriams.


Įgarsinta: LT (Megėjiškas, vienbalsis) + Rusų (Originalas)

Kokybė: DVDRip
Video: MPEG-4 Visual at 1 550 Kbps Aspect : 720 x 400 (1.800) at 25.000 fps
Audio: AC-3 at 224 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz
Audio: AC-3 at 224 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų