Torentas "Liepsnojantis horizontas / Deepwater Horizon (2016) [BDRip] Veiksmo, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Liepsnojantis horizontas Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Peter Berg Vaidina: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin, James DuMont ... Apie filmą: Maikas Viljamsas buvo vienas iš daugiau nei 120 žmonių, prieš šešerius metus dirbusių kompanijai „British Petroleum“ priklausiusoje naftos platformoje „Deepwater Horizon“ Meksikos įlankoje. 2010 m. balandžio 20 d....

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Liepsnojantis horizontas / Deepwater Horizon (2016) [BDRip] Veiksmo, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Liepsnojantis horizontas

Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Peter Berg
Vaidina: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin, James DuMont ...

Apie filmą: Maikas Viljamsas buvo vienas iš daugiau nei 120 žmonių, prieš šešerius metus dirbusių kompanijai „British Petroleum“ priklausiusoje naftos platformoje „Deepwater Horizon“ Meksikos įlankoje. 2010 m. balandžio 20 d. platformoje nugriaudėjo sprogimas, ir iš lūžusių platformos vamzdžių į jūrą ėmė lietis nafta.

Šis incidentas tapo viena didžiausių ekologinių katastrofų žmonijos istorijoje. Maiko akimis pasakojama kraupi istorija apie jūroje užvirusį tikrą pragarą, kuriame žmonės galėjo pasikliauti tik vienas kito draugyste, ištikimybe, drąsa ir pasiaukojimu.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinimas: Lietuvių profesionalus (Viktoras Linartas, "SDI") / Anglų
Subtitrai: Lietuvių mėgėjiški (TRL) / Anglų
Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 508 Kbps : 1 056 X 440 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: AAC : ~208kbps : 6 channels : 48.0 KHz : English

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų