Torentas "Loganas.Ernis / Logan (2017) [BDRip] Veiksmo, Drama, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Loganas.Ernis Originalus pavadinimas: Logan Žanras: Veiksmo, Drama, Mokslinis Metai: 2017 Režisierius: James Mangold Vaidina: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook ... Apie filmą: Lietuviškas: Tai – jau dešimtasis „Iksmenų“ serijos filmas ir trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, kurioje pasaulis bus visiškai nebe toks, o pagrindinis herojus – pasenęs, nusilpęs į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Loganas.Ernis / Logan (2017) [BDRip] Veiksmo, Drama, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Loganas.Ernis


Originalus pavadinimas: Logan
Žanras: Veiksmo, Drama, Mokslinis
Metai: 2017

Režisierius: James Mangold
Vaidina: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook ...

Apie filmą: Lietuviškas:
Tai – jau dešimtasis „Iksmenų“ serijos filmas ir trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, kurioje pasaulis bus visiškai nebe toks, o pagrindinis herojus – pasenęs, nusilpęs ir neryžtingas.

Paskutiniosios trilogijos dalies veiksmas žiūrovus nukelia į ateitį. Sunaikinus mutantus ir jų pasaulį čia liko tik Loganas ir Profesorius X. Loganas jau susenęs ir beprarandantis savo ypatingas galias: kūnas nebepajėgia pats išgydyti patirtų žaizdų, todėl jo oda išvagota senų randų. Profesorius X irgi nebe toks, kaip anksčiau – jį įveikė Alzhaimerio liga, todėl jis beveik nieko nebepamena.

Nusilpę ir pavargę herojai vis dėlto bus priversti stoti į dar vieną kovą prieš blogį ir išgelbėti jauną mergaitę Laurą, kuri yra labai panaši į Loganą. Galbūt mutantų pasaulis dar turi vilčių atgimti?
Angliškas:
In 2029 the mutant population has shrunken significantly and the X-Men have disbanded. Logan, whose power to self-heal is dwindling, has surrendered himself to alcohol and now earns a living as a chauffeur. He takes care of the ailing old Professor X whom he keeps hidden away. One day, a female stranger asks Logan to drive a girl named Laura to the Canadian border. At first he refuses, but the Professor has been waiting for a long time for her to appear. Laura possesses an extraordinary fighting prowess and is in many ways like Wolverine. She is pursued by sinister figures working for a powerful corporation; this is because her DNA contains the secret that connects her to Logan. A relentless pursuit begins - In this third cinematic outing featuring the Marvel comic book character Wolverine we see the superheroes beset by everyday problems. They are aging, ailing and struggling to survive financially. A decrepit Logan is forced to ask himself if he can or even wants to put his remaining powers to good use. It would appear that in the near-future, the times in which they were able put the world to rights with razor sharp claws and telepathic powers are now over.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1084x454 (2.40:1), 23.976 fps, 1 811 Kbps (0.153 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų